riese
Might & Magic: Heroes VI

Heroes VI znów później

Autor: Wojciech "Courun Yauntyrr" Kominek · Opublikowano: czwartek, 21 kwietnia 2011

Premiera szóstej odsłony serii Heroes, czyli Might&Magic: Heroes VI, zalicza kolejny poślizg.

Jak już informowaliśmy, gra miała ukazać się 24 czerwca tego roku. Ubisoft, za pośrednictwem swojej strony internetowej oraz serwisu Facebook, poinformował o kolejnej zmianie terminu premiery.

might

Nowa data to 8 września 2011 roku. Nie wiadomo jednak, czy termin ten będzie dotyczył wszystkich regionów, czy też niektórzy fani serii będą musieli poczekać tak, jak to miało miejsce w przypadku poprzedniej odsłony.

Pozostaje mieć nadzieję, że 8 września to termin, który nie ulegnie już zmianie.

Komentarze

Tokar · czwartek, 21 kwietnia 2011, 11:39
0
W sumie to nawet dobrze. W czerwcu trzeba skupić się na innych priorytetach, a nie zwiedzać wirtualny Ashan. Poza tym szkoda marnować piękną pogodę za oknem na siedzenie przed komputerem. Wrzesień to dobry termin, a jak jeszcze przy okazji doszlifują to i owo - tym lepiej
Matthias Circello · czwartek, 21 kwietnia 2011, 12:56
0
Dla mnie HOMM się skończyło na 3 części. Grałem w 4 i 5, ale jakoś mi do gustu nie przypadły. Jednak jeśli będzie okazja zagrać w 6, to nie pogardzę, może mnie zaskoczą. ;p
Tokar · czwartek, 21 kwietnia 2011, 15:10
0
Ha! Do trójeczki nie porównywałbym żadnej gry, bo to jak zestawiać ze sobą futbolową reprezentacje Hiszpanii z Polską. Piękne czasy i liczba godzin miodnej rozgrywki liczona w setkach (jeśli nie w tysiącach).

Czwórka dla mnie nie istnieje - 3DO zrobiło skok na kasę i słusznie za to dało gardła Zdecydowanie jedno z największych rozczarowań i skur... w historii gier komputerowych. Piąteczka nie była taka zła, o ile się jej nie zestawiało z trójką. Powrót do strych rozwiązań, kilka zacnych pomysłów - niezgorzej w to się grało, szczególnie z dodatkami.

Do szóstej części ciągnie mnie właśnie to, że postawiono tutaj nacisk na historię i elementy cRPG. Kolejna ciekawa hybryda i próba konkurowania ze świetnym "King's Bounty"? Jestem za.
Matthias Circello · czwartek, 21 kwietnia 2011, 19:24
0
Kings Bounty jest spoko, ale naprawdę nie powala mnie na kolana. ;p

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...