Hearthstone: Heroes of Warcraft

W gatunku karcianek większy ruch niż zazwyczaj, bo obok CD Projekt RED swoje trzy grosze ostatnio postanowił dorzucić Blizzard. Już na dniach, bo 7 kwietnia, pojawi się najnowszy dodatek do “Hearthstone’a” – “Popioły Rubieży”. Natomiast już dziś możecie spróbować swoich sił wcielając się w nową klasę postaci – Łowcę Demonów.

hearthstone,łowca demonów

Co milsze, dostęp do postaci legendarnego Illidana jest całkowicie darmowy i nie wymaga większej gimnastyki intelektualnej. W celu odblokowania świeżej klasy oraz paczki kart jej dedykowanej, wystarczy tylko zalogować się do produkcji i przejść pakiet czterech misji fabularnych pokrótce wprowadzających w niuanse bohatera. Nieźle.

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Studio Blizzard Entertainment zapowiedziało kolejny dodatek do gry "Hearthstone: Heroes of Warcraft". Rozszerzenie nosi tytuł "Przedwieczni Bogowie" ("Whispers of the Old Gods") i będzie dostępne na przełomie kwietnia i maja bieżącego roku. Wraz z dodatkiem otrzymamy też nową treść. A czego możemy się spodziewać?

przedwieczni bogowie
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Szablony talii w Hearthstone

Dodał: , · Komentarzy: 1

Jak informuje studio Blizzard Entertainment, już wkrótce w grze "Hearthstone: Heroes of Warcraft" zadebiutują tzw. szablony talii, czyli rozwiązanie dla tych graczy, którzy nie umieją lub nie mają ochoty na składanie własnych talii od podstaw.

hearthstone: heroes of warcraft
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Studio Blizzard Entertainment poinformowało, że ma w planach duże zmiany związane ze strukturą rozgrywki w grze "Hearthstone: Heroes of Warcraft". Z podanych przez dewelopera informacji wynika, że już wiosną w grze zawitają dwie formuły zabawy – oznacza to jednak więcej zmian, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

hearthstone
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Podczas tegorocznej imprezy BlizzCon 2015 zapowiedziane zostało kolejne rozszerzeni do gry "Hearthstone: Heroes of Warcraft". Nosi ono podtytuł "Liga Odkrywców". Tytułowa liga jest pewnego rodzaju stowarzyszeniem poszukiwaczy skarbów, którzy natrafiają na trop artefaktu zwanego Kosturem Stworzenia – przedmiotu mogącego przynieść na świat nieopisane szkody i zniszczenie. Do gracza należy zdanie odnalezienia rozrzuconych po świecie części potężnego kostura.

liga odkrywców
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Karczemna Bójka w Hearthstone

Dodał: , · Komentarzy: 0

Studio Blizzard odpowiedzialne za grę "Hearthstone: Heroes of Warcraft" poinformowało, że w czerwcu ukaże się aktualizacja z numerem 2.7 do karcianki. Nie będzie to jednak zwykły pakiet poprawek, a patch z zupełnie nową zawartością, a mianowicie z trybem zabawy "Karczemna Bójka".

herthstone

Rozgrywka będzie charakteryzować się unikalnością, ponieważ na każdą pojedynczą potyczkę nałożone zostaną konkretne zasady i ograniczenia.

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Studio Blizzard zaprezentowało w trakcie targów PAX East drugi dodatek do "Hearthstone: Heroes of Warcraft" pt. "Czarna Góra". Nazwa rozszerzenia nieprzypadkowo kojarzy się z lokacją znaną z "World of Warcraft", ponieważ to własnie do niej nawiązuje. Podobnie jak w przypadku wydanej jakiś czas temu "Klątwy Naxxramas", zawartość ma zostać podzielona na pięć skrzydeł (części), publikowanych w cotygodniowych odstępach.

hearthstone: heroes of warcraft
Wczytywanie...