Carrie Fisher nie żyje

1 minuta czytania

carrie fisher

Dziś o godzinie 8:55 czasu lokalnego zmarła Carrie Fisher – aktorka, która przeszła do legendy światowej kinematografii za sprawą roli księżniczki Leii Organy w sadze "Gwiezdne Wojny". W piątek doznała ona rozległego zawału serca podczas lotu z Londynu do Los Angeles i od tego czasu trwała heroiczna walka o jej życie na oddziale intensywnej terapii. Cała rodzina artystki dziękuje serdecznie za wiele ciepłych słów oraz modlitw, jakie w ostatnich dniach pojawiały się pod jej adresem.

Choć Fisher przez praktycznie całe życie walczyła z wewnętrznymi demonami (uzależnienie od alkoholu, narkotyków oraz środków przeciwbólowych), a w jednej ze swoich książek wprost stwierdziła, że w pewnym sensie "George Lucas zrujnował jej żywot, choć w najsympatyczniejszy z możliwych sposobów", to właśnie dzięki jej namacalnemu wpływowi na historię tej kultowej marki na zawsze pozostanie w pamięci miłośników kina oraz szeroko pojętej fantastyki. Wszyscy zapamiętamy ją również jako uśmiechniętą oraz charyzmatyczną personę, która zawsze z niekłamanym entuzjazmem opowiadała o swoich kolejnych projektach.

Komentarze

0
·
Okropny rok, umiera kolejna ważna postać światowej kultury. Pozostaje włączyć Star Warsy i ze smutkiem obejrzeć je jeszcze raz, wspominając Carrie Fisher w roli Lei
0
·
Bohaterka mojej młodości już tylko na ekranie? Fatalna wiadomość.
0
·

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...