przebudzenie_cienie
Gwiezdne wojny: Część IV - Nowa nadzieja

Nowe filmy z uniwersum "Gwiezdnych Wojen" przyciągają tuzy światowej kinematografii mocniej niż magnes. Forest Whitaker, Mads Mikkelsen czy Daniel Craig to nazwiska, z którymi trzeba się liczyć, a ujrzenie wspomnianych person w nietypowej dla siebie konwencji jest tylko dodatkowym smaczkiem. Nie inaczej będzie z kolejnym spin-offem kosmicznej sagi opowiadającym o awanturniczych latach młodości Hana Solo. Twórcy oficjalnie oświadczyli, że do obsady produkcji dołączył właśnie Woody Harrelson.

woody harrelson,gwiezdne wojny

"Jego umiejętność mieszania humoru z patosem, nierzadko w jednej roli, jest prawdziwym unikatem. Dodatkowo jest mistrzem ping-ponga" – podsumowali reżyserowie filmu, Phil Lord oraz Christopher Miller.

Gwiezdne wojny: Część IV - Nowa nadzieja

Carrie Fisher nie żyje

Dodał: , · Komentarzy: 3
carrie fisher

Dziś o godzinie 8:55 czasu lokalnego zmarła Carrie Fisher – aktorka, która przeszła do legendy światowej kinematografii za sprawą roli księżniczki Leii Organy w sadze "Gwiezdne Wojny". W piątek doznała ona rozległego zawału serca podczas lotu z Londynu do Los Angeles i od tego czasu trwała heroiczna walka o jej życie na oddziale intensywnej terapii. Cała rodzina artystki dziękuje serdecznie za wiele ciepłych słów oraz modlitw, jakie w ostatnich dniach pojawiały się pod jej adresem.

Choć Fisher przez praktycznie całe życie walczyła z wewnętrznymi demonami (uzależnienie od alkoholu, narkotyków oraz środków przeciwbólowych), a w jednej ze swoich książek wprost stwierdziła, że w pewnym sensie "George Lucas zrujnował jej żywot, choć w najsympatyczniejszy z możliwych sposobów", to właśnie dzięki jej namacalnemu wpływowi na historię tej kultowej marki na zawsze pozostanie w pamięci miłośników kina oraz szeroko pojętej fantastyki. Wszyscy zapamiętamy ją również jako uśmiechniętą oraz charyzmatyczną personę, która zawsze z niekłamanym entuzjazmem opowiadała o swoich kolejnych projektach.

  • 1 strona
Wczytywanie...