[Zwiastun] „Gra o tron” – Siedem Diabłów

1 minuta czytania

Te dranie z HBO ponownie posuwają się do nieczystych praktyk i wykorzystują specyficzny rodzaj tortur na miłośnikach sagi „Pieśni Lodu i Ognia”. Jasne, to przyjemne udręki, ale testują cnotę cierpliwości do naprawdę niebezpiecznych granic. Każdy kolejny zwiastun drugiego sezonu „Gry o tron” jest lepszy od poprzedniego i strasznie mnie ciekawi, co czeka nas już niedługo, skoro do premiery pozostał niecały miesiąc, a kampania marketingowa dopiero się rozkręca. Choć generalnie boję się o tym nawet myśleć, bo chyba będę musiał się zahibernować do tego kwietnia.

gra o tron

Połączenie mrocznej i obłudnej rzeczywistości krainy Westeros z niebiańsko pięknym wokalem „Florence and the Machine”, tworzy istną mieszankę wybuchową i robi coraz większą wyrwę w kontinuum zajebistoprzestrzennym. Ech… tak ciężko czekać.

Premiera drugiego sezonu „Gry o tron” już 1 kwietnia. Natomiast w Polsce odcinek „The North Remembers” trafi na szklane ekrany następnego dnia, czyli w poniedziałkowy wieczór.

Komentarze

0
·
A do sieci już we wtorek!
0
·
Ta muzyka jest zniewalająca.
Nie mogę się doczekać drugiego sezonu.
Jeśli dalej będą wrzucać takie kąski do sieci,
to nie będę czekał do urodzin i zamówię całą sagę "Pieśni Lodu i Ognia" od razu.
0
·
Trailer świetny zaiste, bardzo dobrze dobrany z utworem. Mam szczerą nadzieję, że zachęca do sięgania po książkę, bo warto I ogromny apetyt staje się jeszcze większy, bo drugi sezon to w końcu 1000 stron "Starcia Królów", więc jest czym się wykazać.
0
·
To może w ramach ciekawostki coś z zupełnie innej beczki, ale wciąż w klimacie: http://io9.com/589041...=gameofthrones
0
·
"Burns Landing" Rozwalające

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...