[Zwiastun] „Gra o tron” – wiosną wojna rozgorzeje na nowo

1 minuta czytania

Choć pierwsze ważne figury na ogromnej szachownicy Westeros już padły, to gra o legendarny Żelazny Tron dopiero się rozkręca. Oznacza to tylko tyle, że zarówno wszyscy pasjonaci intryg dworskich, spisków za zamkniętymi drzwiami oraz sprytnej dyplomacji, jak i fani bezpośrednich rozwiązań, krwawych pojedynków, a także niezbyt rycerskich czynów, powinni być więcej niż ukontentowani. W końcu bez względu na to, co człowiek uczyni, musi złamać jakiś ślub – tym bardziej podczas wojny toczonej przez niesamowicie ambitnych możnowładców, a my się w tej zgniliźnie moralnej zamierzamy taplać z dziką rozkoszą.

gra o tron, sezon drugi

Wedle tego, do czego przyzwyczaiła nas książka, w tym sezonie wszystkie hamulce powinny zostać puszczone i w zgodzie z uświęconą zasadą „bigger, better, more badass”, tym razem ani przez sekundę nie powinniśmy narzekać na nudę. Miejmy nadzieję, że twórcy przeskoczą niesamowicie wysoką poprzeczkę, jaką przed nimi postawiono i serial w apokaliptycznym roku zmiecie konkurencje niczym wybuch porządnej bomby atomowej. Pierwszy oficjalny zwiastun nastraja optymistyczne i zdradza, że również miłośnicy prozy George’a R. R. Martina mogą liczyć na kilka zaskakujących niespodzianek.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Premiera drugiego sezonu „Gry o tron” już 1 kwietnia.

Komentarze

0
·
Ach jej, niech już będzie ten kwiecień...
0
·
Nie, bo uwalę numeryczne! Idź mi z tym kwietniem precz. Niech będzie styczeń, jeszcze ze 2 tygodnie choć!
0
·
Varys, Tyrion, Davos, Ogar - moja ulubiona czwórka tej produkcji. Trzej jak dotąd obsadzeni świetnie, zobaczymy co będzie z rycerzem od cebuli.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...