wampir_maskarada

Głębia: Zanim spali nas świt - Głębia #2

Głębia: Zanim spali nas świt
Ocena użytkowników
7,25 Średnia z 2 ocen
Twoja ocena

Stel Caine ma misję. Niebawem wynurzy się z głębin oceanu, w którym ludzkość skryła się przed pustoszącym powierzchnię umierającym słońcem. Ma być pierwszym od tysiącleci człowiekiem, który postawi stopę na wysuszonej ziemi. Wierzy, że odnajdzie tam kosmiczną sondę zawierającą współrzędne nadającego się do zamieszkania świata i tym samym spełni swoją obietnicę przywrócenia ludziom nadziei.

Scenarzysta Rick Remender (Deadly Class, Tokyo Ghost) oraz rysownicy Greg Tocchini (Last Days of American Crime) i Dave McCaig (Amerykański wampir) kontynuują spektakularną opowieść o rodzinie, w której rękach leży przyszłość całej ludzkości.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Postapo niejedno ma imię – zamiast kolejnej spustoszonej i radioaktywnej pustyni, Rick Remender na poły z Gregiem Tocchinim zabrali czytelników w wodne odmęty, uzyskując naprawdę dobrą historię. A wraz z drugim tomem ochota na zanurzenie się w ten piękny i smutny świat jedynie narasta. Stel Caine wciąż żyje, lecz nie ma już w niej śladu dawnego entuzjazmu i pozytywnego myślenia, którymi zarażała niemal wszystkich wokół. Przygnębiona po stracie bliskich w końcu ma okazję dopiąć swego i... czytaj dalej...

Komiksy z cyklu

 • Głębia: Iluzja nadziei
  #1 Głębia: Iluzja nadziei
 • Głębia: Wybrzeże gasnącego światła
  #3 Głębia: Wybrzeże gasnącego światła
 • Głębia: Zewnętrzne aspekty wewnętrznych postaw
  #4 Głębia: Zewnętrzne aspekty wewnętrznych postaw
 • Głębia: Światłość niesie światłość
  #5 Głębia: Światłość niesie światłość
Wczytywanie...