GameExe View

Połowa wakacji już za nami. Jak zapewne pamiętacie, lipcowe Fantastyczne Premiery traktowały o targach E3, ponieważ miesiąc ten był bardzo ubogi, jeśli chodzi o świat gier komputerowych.

fantastyczne premiery, sierpień, sacred 3

W sierpniu jest już dużo lepiej – niebawem ukażą się takie tytuły jak "Sacred 3", "Risen 3: Titan Lords", "Wasteland 2", "Lichdom" oraz "Dark Souls II: The Crown of the Old Iron King". Oczywiście o wszystkich powiemy kilka słów, więc jeżeli jesteście zainteresowani którymś z nich – zapraszamy do obejrzenia odcinka.

GameExe View
e3

Drodzy widzowie i czytelnicy, mam przyjemność przedstawić Wam najnowsze wydanie Fantastycznych Premier oraz naszego nowego, redakcyjnego kolegę – Shayna, który zajął się przygotowaniem tego odcinka.

Tym razem nie opowiemy Wam o lipcowych premierach, ponieważ miesiąc ten okazał się być całkowicie ich pozbawiony. W zamian zapraszamy Was na ucztę, gdzie daniem głównym są tegoroczne targi E3, o których sporo pisaliśmy.

Zapraszamy na Fantastyczne Premiery – Podsumowanie E3!

GameExe View

Drodzy widzowie i czytelnicy, w czerwcu rynek produkcji fantastycznych ma dla nas kilka ciekawych propozycji, które postanowiliśmy dla Was zebrać w całość. Na wstępie należy Wam się małe wyjaśnienie. Mieliśmy pewne komplikacje ze stworzeniem odcinka w związku z czym, by nie zawieść, postanowiliśmy wypuścić go w wersji "do poczytania". Od razu pragniemy dodać, że to wyjątkowa sytuacja, a premiery lipcowe będziecie mogli obejrzeć już w zwykłej, znanej wam dotąd formie.

driada, nimfa

Mamy nadzieję, że mimo wszystko zerkniecie, co dla Was znaleźliśmy, a materiał pomoże Wam wybrać coś dla siebie.

Zapraszamy na Fantastyczne Premiery!

GameExe View

Wraz z nadejściem wiosny w pełni – coś się kończy, coś się zaczyna. Niestety, przyszło nam się rozstać z współtwórcą projektu Fantastyczne PremieryBattleAxeInn. Powodem rozłamu są inne zobowiązania, które pochłaniają dużo czasu i trzeba było podjąć gorzką decyzję. Jesteśmy wdzięczni Preacherowi za poświęcony czas, siły oraz głos, który dał początek do comiesięcznego podsumowania sceny premierowej cRPG.

yt, gameexevie, gev

Jednak nie jest to koniec czy jakiekolwiek zawieszenie projektu. O nie! Ekipa GameExe – w składzie: Wolvertino, Noire Panthere, Hrywi oraz Lionel, postanowili użyczyć swoich talentów, by kontynuować portalową, małą tradycję, racząc was dozą nowości na naszym kanale YT.

W majowym odcinku scenę zapełnią informacje na temat takich tytułów jak:

GameExe View

Wreszcie zaczęła się wiosna. Drzewa okrywają się pierwszymi zielonymi pąkami. Ptaki śmielej ćwierkają. A poranne wstawanie nie jest już takim utrapieniem, gdy miłe promienie słońca ogrzewają twarz.

Jednak czy kalendarzowa wiosna to także okres pobudzenia wśród fantastycznych premier? Tego dowiecie się z najnowszej odsłony cyklu, która już znajduje się na naszym kanale YT.

Tym razem Battle Axe Inn prezentuje "The Incredible Adventures of van Helsing II", "The Elder Scrolls Online", "Warlock 2: The Exiled" oraz "Child of Light".

gameexeview, view, yt, youtube, grafika
GameExe View

Nadszedł marzec, koniec sesji, ferii, a więc i więcej czasu na rozgrywkę w świecie gier komputerowych. Co tym razem wyjdzie na rynek w tym miesiącu? Battle Axe Inn ponownie przygotowało krótkie zestawienie najbliższych premier w ramach Fantastycznych Premier na GE, a w nim m.in. wzmianka o najnowszym dodatku do kolejnej odsłony trzeciej części legendarnej marki "Diablo", o co chodzi z "Kijkiem Prawdy" w pewnym kanadyjskim miasteczku oraz wymagające "Dark Souls II".

gameexeview, view, yt, youtube, grafika
GameExe View
gameexeview

Kolejny miesiąc, kolejne premiery, kolejny odcinek Fantastycznych Premier na naszym kanale YT. Najwidoczniej taka ramówka zagości na dłużej na GameExeView, wszystko za sprawą owocnej współpracy z Battle Axe Inn.

W poprzednim materiale zaprezentowano takie tytuły, jak The Banner Saga, Shadowrun: Dragonfall, który jednak nie doczekał się premiery w pierwszym miesiącu roku, oraz Might & Magic X: Legacy.

A ponadto miała miejsce prezentacja redakcyjnych oczekiwań na rok 2014. Kilku z redaktorów portalu postanowiło podzielić się swoimi odczuciami, co do nadchodzący premier, m.in. Pillars of Eternity, The Elder Scrolls Online czy Wiedźmin 3: Dziki Gon.

GameExe View

Pamiętacie nasz ostatni odcinek Fantastycznych Premier? Dziś prezentujemy dwie nowe części, w których zawieramy oczekiwania na rok 2014 i oczywiście nowości na styczeń! Wszystko to za sprawą współpracy GE z Battle Axe Inn, do którego subskrypcji kanału również zachęcamy. Jesteście ciekawi, co dla Was przygotowaliśmy? Więcej szczegółów w rozszerzeniu – zapraszamy!

gameexe view
GameExe View

Fantastyczne Premiery: Grudzień 2013

Dodał: , · Komentarzy: 3
gameexe view

Dobry miesiąc temu GE nawiązało współpracę z Battle Axe Inn, czego efektem była idea "Fantastycznych Premier" – comiesięcznych skrótowych video przedstawiających subiektywnie najciekawsze i najistotniejsze premiery gier cRPG z pogranicza fantastyki nadchodzącego miesiąca. W drugim epizodzie przedstawione są trzy tytuły:

  • "The Walking Dead: Season Two",
  • "Planetary Annihilation",
  • "Eschaloon: Book III".

Subskrybujcie kanał GameExeView, by być na bieżąco!

W rozszerzeniu znajduje się omawiany film.

Wczytywanie...