Batman Bena Afflecka doczekał się pierwszego zdjęcia

1 minuta czytania

W "Batman vs. Superman" to nie Superman (Henry Cavill), główny bohater filmu, robi największą furorę. Nie, to Mroczny Rycerz, mimo że jest postacią drugoplanową, sprawia, że produkcja Zacka Snydera cieszy się jeszcze większą popularnością. Dlatego pierwsze zdjęcie z planu przedstawia właśnie Bruce'a Wayne'a (Ben Affleck) w kostiumie, stojącego obok słynnego Batmobilu.

batman vs superman

W hicie wytwórni DC pojawi się się aż trójka superbohaterów – obok Supermana i Batmana zobaczymy również Wonder Women, w którą wcieli się Gal Gadot. Epizodycznie wystąpi także Victor Stone (Ray Fisher), pół-robot, pół-człowiek, którego po wypadku uratował technologiczny eksperyment. Produkcja Zacka Snydera ma swoją premierę 6 maja 2016 roku i stanie w szranki z "Kapitanem Ameryką 3", debiutującym w kinach tego samego dnia. W obsadzie znajdują się również Amy Adams, Diane Lane, Laurence Fishburne, Jason Momoa, Jesse Eisenberg, Jeremy Irons, Holly Hunter, Callan Mulvey oraz Tao Okamoto.

batman vs superman

Jak Wam podoba się nowy Batman?

Komentarze

0
·
Widać wyraźnie, że kostium inspirowany jest tym z "Powrotu Mrocznego Rycerza". Znak, kształt uszu za tym świadczy. No i tym komiksie batman bił się z Supermanem, co jest samo w sobie inspiracją dla Snydera.


Ogólnie - w tym ujęciu batman wygląda "ok". W końcu mamy kostium a nie pancerz taktyczny to raz, dwa - Mroczny Rycerz jest dopakowany.
0
·
Moim zdaniem seria Nolana, to najlepszy Batman jaki wyszedł. A druga część - Mroczny Rycerz, to już jest w ogóle... Najlepsza kreacja Batmana i Jokera, jaką do tej pory widziałem. Christian Bale świetnie pasuje do roli Bruce'a Wayne'a. Nie wiem, czy Affleck, go przebije.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...