[Teaser] Zła "Czarownica"

2 minuty czytania

Fani Angeliny Jolie mogą w końcu odetchnąć z ulgą. Aktorka po kilkuletniej przerwie powraca na duży ekran jako Diabolina. "Czarownica", to następna wysokobudżetowa produkcja Disneya, będąca wariacją na temat baśni o "Śpiącej Królewnie". Jak wiadomo, stary i sprawdzony kotlet z nowymi przyprawami sprzedaje się najlepiej, więc... zieeeew... przepraszam.

czarownica

Wybaczcie delikatną zdawkowość i znudzenie, ale pierwszy teaser produkcji wywołał u mnie jedynie chłodną obojętność. Także tego, może to przez ogólne przemęczenie, ale delikatnie nie ogarniam ekscytacji ludzi tym materiałem, a w sieci hype sięgnął prawdziwego zenitu.

Zresztą, może obejrzyjcie sami i oceńcie. Przy okazji mi wyłuszczcie, gdzie leży fenomen tego filmu, bo na chwilę obecną go nie dostrzegam.

Charakteryzacja Jolie jest w porządku, ale wybitnym arcydziełem w tej dziedzinie z pewnością bym jej nie określił. Także efekty specjalne, które ewidentnie wymagają dodatkowego dopieszczenia i miłości przez fachowców, bo póki co prezentują mocno nierówny poziom. Nie wiem, czy właśnie na nie poszło te 200 milionów dolców, ale na miejscu producentów składałbym wniosek o reklamację i kopnąłbym mocno w tyłek firmę Digital Domain, aby coś takiego się nie powtórzyło w późniejszych materiałach. Inaczej... ulala... nie wiem, czy mój umysł ponownie przetrawi tę lichą ścianę cierni.

[Opis dystrybutora] Zrealizowany z wielkim rozmachem film "Czarownica", z udziałem Angeliny Jolie w roli tytułowej, został zainspirowany postacią znaną z disneyowskiej "Śpiącej królewny" – Diaboliną.

Tytułowa Czarownica była niegdyś piękną i dobrą dziewczyną. Jej radosną młodość przerwała wojna, podczas której bohaterka z oddaniem broniła swojej ojczyzny. Jednak zdrada, której doświadczyła, zmieniła jej czyste serce w kamień... Żądna zemsty rzuca klątwę na Aurorę – nowonarodzoną córkę następcy tronu wrogiego królestwa.

"Czarownica" trafi na ekrany kin 30 maja 2014 roku. W głównych rolach zobaczymy Angelinę Jolie, Sharlto Copleya, Ellę Fanning, Sama Rileya oraz Juno Temple.

Komentarze

0
·

Cytat

Przy okazji mi wyłuszczcie

Ja serio widzę?
0
·

Cytat

Ja serio widzę?


wyłuszczyć — wyłuszczać
1. «przedstawić coś szczegółowo»
2. «obrać owoc, nasienie itp. z łuski»

Z serii Game Exe bawi i uczy, Dalej.
1
·
Daleju, więcej książek trzeba czytać, bo to już druga po "rodzimym" twoja wpadka

A co do filmu, mam tylko jedną konkluzję po trailerze: Rita z "Power Rangers" w Czarnokolcym Labiryncie Raveli
0
·

Cytat

Daleju, więcej książek trzeba czytać, bo to już druga po "rodzimym" twoja wpadka


Jest coś o czym nie wiem? Jeśli dobrze pamiętam to chodziło mi o to czy rodzime (dla nas) to Polskie, czy (dla nich) Irlandzkie(czy gdzie to tam kręcą).

Co do filmu, nie zamierzam oglądać po raz tysięczny mielenia bajek.
0
·
Przymiotniki, jak np. "polskie", "irlandzkie" w środku zdania piszemy z małej litery. Ale to tylko taka drobna sugestia - nie, żebym zamierzał kopać leżącego, czy coś.
;-P
0
·
Czepiacie się o błędy a każdy je kiedś popełniał... Liczy sięchyba treśc napisanego tekstu, prawda?
0
·
Problem się zaczyna dopiero, wtedy gdy się czepia (tak jak ja) o nieistniejące błędy .

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...