dziki_lad

A jednak: Mary Jane w "Niesamowitym Spider-Manie 2"?

1 minuta czytania

Sprawa robi się coraz bardziej ciekawa. Ledwo dostaliśmy informację o usunięciu scen z Mary Jane Watson w roli Shailene Woodley, a teraz pojawia się plotka, że aktorka zostanie po prostu zastąpiona, a ukochana Parkera w filmie się pojawi. Zastępczynią miałaby zostać Sarah Gadon. Ile w tym prawdy?

niesamowity spider-man 2

Gadon potwierdziła, że zagra w drugiej i trzeciej części filmu o człowieku-pająku. Ma już podpisany kontrakt, lecz nie chciała ujawnić, w kogo ma się wcielić. Zaprzeczyła jednak, jakoby była to postać Mary Jane. A więc kto?

sarah gadon

Z pewnością niedługo się dowiemy, choć niektórzy uważają, że aktorka może nie mówić prawdy i jej zadaniem jest zastąpienie Woodley. Pojawiają się też opinie, że sceny z nią usunięto z powodu natłoku negatywnych komentarzy. Fani komiksów o Spider-Manie uważali, że Woodley nie nadaje się do roli Mary Jane, która powinna wyglądać jak supermodelka, a nie jak zwykła dziewczyna. Co na to powiecie wy, drodzy użytkownicy? Bo ja nie miałbym nic przeciwko, aby Gadon zagrała ukochaną Parkera. Wręcz przeciwnie – prezentuje się znacznie lepiej od Woodley.

Komentarze

0
·
Będzie! Nie będzie! A jednak będzie! Game Exe - jak plotek.pl!
0
·
Pewnie jako Black Cat. Woodley to tak średnio, w roli Lotlh to bym jej z pewnością nie chciał zobaczyć na kinowym ekranie.
0
·
Nie uważacie, że robi się z tego filmu niezła telenowela?
0
·
Nie ważne, jak piszą, byle pisali
0
·

Cytat

Nie uważacie, że robi się z tego filmu niezła telenowela?


Niezła będzie wtedy, gdy w spandeksie pojawi się Lorenzo Lamas albo któryś z Foresterów

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...