dziki_lad

Mary Jane wycięta z "Niesamowitego Spider-Mana 2"

1 minuta czytania

Mam złą wiadomość dla fanów Mary Jane. Jej postać została wycięta z Niesamowitego Spider-Mana 2. Tym samym Gwen Stacy (Emma Stone) prawdopodobnie nie będzie miała żadnych rywalek w walce o Petera Parkera (Andrew Garfield). Jakie są przyczyny tej decyzji? I wreszcie – czy to dobry wybór?

niesamowity spider-man 2

Decyzja wyszła od samego reżysera filmu, Marca Webba. Stwierdził on w oficjalnym komunikacie, że woli się skupić na historii związku Gwen i Petera, a Mary Jane byłaby jedynie komplikacją. Podziękował też za pracę Shailene Woodley, która wcieliła się w usuniętą postać.

shailene woodley

Woodley także wypowiedziała się na ten temat – Wierzę, że nic nie dzieje się bez powodu, a patrząc na scenariusz, rozumiem potrzebę przeniesienia Mary Jane do trzeciej części filmu. Tylko, czy ona w trzeciej odsłonie się pojawi? Nieoficjalnie usunięto nakręcone z nią sceny z powodu zobowiązania aktorki wobec "Divergent". Zdjęcia do jego kontynuacji prawdopodobnie ruszą w tym samym czasie, co do "Niesamowitego Spider-Mana 3". A gdyby tak się okazało, trzeba by było czekać na Woodley, odwlekając w ten sposób premierę ustanowioną przez Sony.

Dlatego też Mary Jane może nie pojawić się w "trójce", może zagrać ją inna aktorka niż Woodley albo twórcy wykorzystają sceny nakręcone w czasie zdjęć do "dwójki". Możliwości jest sporo.

Komentarze

0
·
I tak jej nie lubiłem -snip-
0
·
Śliczna jest i szkoda, że nie wystąpi. Gdzie ten Parker ma oczy, że lata za jakąś Gwen.
0
·
Ej, "Wichita" jest naprawdę dobra. Choć lepsza w wersji brunetkowej
0
·
To wszystko dlatego, że Wichita jest w prawdziwym prawdziwym związku z Garfieldem! Zazdrość na planie!

Czasami przerażam sam siebie, że wiem takie rzeczy.

I skoro już o tym, gdzie jest Zombieland 2?! Podobnie jak Sin City 2.
0
·
Schowałem je głęboko w luku Davy'ego Jonesa!


Taki jestem!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...