Niezwykła podróż coraz bliżej!

hobbit

Premiera filmu "Hobbit: Niezwykła podróż" zbliża się coraz większymi krokami. W końcu do światowej premiery zostało już tylko 15 dni! I chociaż zęby na nią ostrzą sobie już nie tylko fani książek Tolkiena, ale także miłośnicy dobrego kina, marketingowcy wspinają się już na czubki palców, aby urozmaicić kampanię. Dlatego Warner Bros. na swojej stronie udostępnił quiz "Którą postacią Śródziemia jesteś?" Zatem? Którą postacią jesteście?

A ponieważ w Polsce premiera Niezwykłej podróży będzie miesiąc później, Vitanee przygotowała coś specjalnego, aby osłodzić wam czas oczekiwania. Na GameExeView pojawiło się kilka nowych TV Spotów Hobbita, właśnie przez nią przetłumaczonych. Mam nadzieję, że apetyt dopisuje i zapraszam do porannej kawy/herbaty/soku/płatków oraz obejrzenia naszych nowych pozycji:

Komentarze

0
·
You are most like a: Dwarf
0
·
Ja robiłam dwa razy. Raz wyszedł mi Czarodziej, raz Elf (za każdym razem losuje inne pytania). Więc jestem elfickim czarodziejem
0
·
Krasnolud heheh może coś w tym jest.
0
·
Hobbit. Cholera. Kto by chciał być hobbitem?
0
·

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Medivh dnia wtorek, 13 listopada 2012, 21:00 napisał

Hobbit. Cholera. Kto by chciał być hobbitem?


Że tak pozwolę sobie zacytować szanownego Gandalfa z drugiego oficjalnego trailera: "Hobbits can pass unseen by most if they choose, which gives us a distinct advantage"

A tak poza tym to: http://www.empireonli....asp?NID=35757 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...