riese
Filmy

Garść informacji o "Avengers 2" i "Guardians of the Galaxy"

Autor: Krzysztof "krzyslewy" Lewandowski · Opublikowano: sobota, 18 sierpnia 2012

Fanów pierwszej części "Avengersów" zadowoli pewne fakt, że podano datę premiery drugiej części. Niestety dość odległą – 1 maja 2015 rok. Obraz wyreżyseruje Joss Whedon. Jakie informacje mamy jeszcze w zanadrzu?

vision

Na Facebooku Vin Diesiel zmienił swoje zdjęcie profilowe na postać Visiona. Jest to robot, który energię czerpie ze słońca. Został stworzony do zemsty na Ant-Manie, o którym ma powstać film. Warto jednak nadmienić, że Vision ostatecznie stał się dobry i dołączył do drużyny Avengersów. Może jednak pojawić się również w "Guardians of the Galaxy". Zmiana zdjęcia profilowego właśnie na tę postać daje nadzieję, że Vin Diesiel pojawi, się w którymś z wymienionych filmów, a może nawet we wszystkich.

Ostatnią ciekawą informacją jest nieoficjalne streszczenie fabuły "Guardians of the Galaxy". Film ma opowiadać o amerykańskim pilocie, który trafia w sam środek inter-galaktycznego konfliktu. Ratuje się ucieczką z futurystycznymi regentami, którzy są w posiadaniu przedmiotu, który każdy chce zdobyć.

guardians of the galaxy

Zgadujemy, że postać pośrodku powyższego artworku to pilot Star-Lord. Reszta strażników galaktyki to Rocket Raccoon (zmodyfikowany zwierzak lubujący się w broni), Groot (żywe drzewo), Drax The Destroyer (wskrzeszony człowiek) oraz Gamora (kosmitka, jedyna reprezentantka swojej rasy).

"Guardians of the Galaxy" pojawi się na ekranach kin 1 sierpnia 2014 roku.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...