riese
Filmy

Czy poznaliśmy nowego towarzysza Kapitana Ameryki i członka Mścicieli?

Autor: Krzysztof "krzyslewy" Lewandowski · Opublikowano: środa, 18 lipca 2012

Do obsady Captain Ameryka: The Winter Soldier dołączył Anthony Mackie. Niestety Marvel nie podał informacji, w kogo wcieli się aktor, lecz powszechnie mówi się, że ma to być Falcon.

anthony mackie, aktorfalcon, marvel

Falcon to pierwszy afroamerykański bohater Marvela, a zarazem towarzysz Kapitana Ameryki. Stworzyli go Stan Lee i Gene Colan, a debiutował w komiksie "Captain America" w 1969 roku. W latach 70 był już głównym kompanem bohatera komiksu, a w późniejszych czasach dołączył nawet do drużyny "Avengersów". Czyżby Anthony Mackie miał zagrać w aż dwóch kontynuacjach filmów Marvela? Możliwe. Wydaje mi się, że wytwórnia stara się powiększyć grupę Mścicieli, wszakże już krążą pogłoski o Ant-Man, teraz czas na Falcona.

Falcon posiada specjalny kostium, zwiększający jego siłę i umożliwiający mu latanie. Łączy go także telepatyczna więź z ptakami, a sam posiada sokoła.

Prawdopodobnie szykuje się kolejny superbohater do ekipy Mścicieli. Czy będzie ich jeszcze więcej? Zobaczymy, ja liczę, że tak, gdyż drużyna z pierwszej części wyglądała trochę marnie. A co Wy o tym myślicie?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...