riese
Filmy

Ekranizacje "Fantastycznej czwórki" i "Daredevil"

Autor: Krzysztof "krzyslewy" Lewandowski · Opublikowano: piątek, 13 lipca 2012

Coraz częściej można zaobserwować fakt ekranizowania komiksów. Wygląda na to, że teraz nadszedł czas na "Fantastyczną czwórkę " i "Daredevil", ale czyż nie było już filmów o nich?

fantastyczna czwórka, komiksdaredevil, komiks

Tak, były. W przypadku Fantastycznej czwórki chodzi o restart serii, czyli stworzenie nowego filmu nie związanego z poprzednimi częściami i rzucającego na komiks nowe spojrzenie. Niedawno oficjalnie potwierdzono, że reżyserem tej produkcji będzie Josh Trank.

Jeśli zaś chodzi o Daredevil to nowa ekranizacja będzie reebotem poprzedniej części. Gotowy już jest scenariusz, jednak David Slade zrezygnował z funkcji reżysera na rzecz serialu "Hannibal". Studio Fox jest teraz pod ścianą, gdyż jeśli produkcja nie ruszy do jesieni, prawa do ekranizacji wrócą do Marvela/Disneya. Pytanie – czy zdążą znaleźć na czas nowego reżysera?

Choć o obu filmach zbyt dużo na razie powiedzieć nie można, to z pewnością będę śledził dalsze informacje o nich. Pierwszy może być lepszy od pierwowzoru i na to właśnie liczę, o drugim niewiele wiadomo. Fox toczy wyścig z czasem. Czy wyjdzie z niego zwycięsko? Zobaczymy.

Komentarze

Gość_G99* · sobota, 14 lipca 2012, 23:18
0
Mam serdecznie dość tych ekranizacji! Nie ma to jak odgrzewać stare kotlety, podawać je raz za razem, po raz kolejny. Jedyne co się zmienia to odcień koloru bohatera, aktor, który gra i modelka, która "pozuje" rolę dziewczyny tego czy innego pseudo-klauna w kostiumie... i oczywiście rosnące zera na rachunku za film.
Choler* teraz jeszcze muszą ponownie kaleczyć moje poczucie estetyki i świadomość jak wielkim osiągnięciem XX wieku jest komiks ekranizując ten paszkwil jakim jest Fantastyczna 4. Nawet nie chcę zaczynać co ta pseudo super-bohaterska historyjka robi źle.
Zabrali by się za porządne ekranizacje, a nie klatkowrotki dla fanboyów.

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...