wow_malfurion

Poniedziałkowy kulturysta, czyli jak prezentuje się nowy Conan

conan

Poniedziałek, nie poniedziałek – pańszczyznę dla naszego Umiłowanego Władcy odrobić trzeba, gdyż do wyrozumiałych osób to on nie należy. O tak, a torturować to on potrafi i lubi jak mało kto! Dlatego też, aby wyrobić odpowiednie limity tygodniowe i uniknąć wybatożenia, trzeba już teraz rozpocząć działania na odcinku newsowym. Tylko jak, skoro o tej godzinie niezbyt wiele dzieje się w branży wirtualnej rozrywki i smacznych informacji jest jak na lekarstwo? Normalnie w takiej sytuacji daje się fotografię jakiejś top modelki albo jakiegoś mięśniaka i sprawa załatwiona. Niestety, kobieca część naszej redakcji, mimo niezaprzeczalnej zjawiskowości i niewyobrażalnego piękna, jest synonimem cnotliwości i wstrzemięźliwości, a od kiedy Taramelion postanowił od nas odejść, nie mam żadnego kulturysty w podorędziu. Już po mnie?

Niekoniecznie! Szczęśliwie jednak z tej niewesołej sytuacji uratował mnie niejaki Jason Mamoa, czyli kolejne wcielenie legendarnego Conana Barbarzyńcy. Jak wiadomo Arnold Schwarzenegger od dawna zajęty jest wyciąganiem z kryzysu stanu Kalifornia, co może okazać się większym wyzwaniem niźli ratowanie niewiast przed despotycznymi czarnoksiężnikami, dlatego też w remake’u Marcusa Nispela go nie ujrzymy. Szkoda… Czy Mamoa sprosta tej kultowej postaci? Reżyser postanowił niejako rozwiać tę kwestię i wypuścił do sieci garść oficjalnych zdjęć prosto z planu, które skupiają się właśnie na mitycznym Cymmeryjczyku.

conan, jason mamoaconan, jason mamoaconan, jason mamoaconan, jason mamoa

Jak dla mnie Mamoa prezentuje się dość przeciętnie. Pomimo, że bohater pokryty jest posoką, potem i innym brudem nieznanego pochodzenia, to wszystko jest nazbyt wystylizowane, perfekcyjnie poukładane, kipiące od narcyzmu. Jakie czasy, taki Conan? Przekonamy się już w 2011 roku.

Komentarze

0
·
Przyznam, że gdy dowiedziałem się, że to Momoa będzie nowym Conanem, byłem nieco sceptyczny. Ale na fotkach gość wygląda niczym żywcem wyjęty z obrazów Franka Frazetty. No, może brwi ma wygięte zbyt demonicznie. Cóż, tak mógłby rzeczywiście wyglądać Conan za młodu
0
·
Momoa jest spoko. W Stargejcie miał fajną rólkę. Natomiast jak usłyszałem, że ma być nowym Conanem dobrze się uśmiałem. Z drugiej strony jednak, Conan zawsze wywołuje u mnie uśmiech i skłonność do krotochwil... Zobaczę go na filmie i będę wszystko wiedział.
0
·
Szczerze mówiąc kogo innego obsadzić dla tej roli, kto nie będzie wzbudzać uśmiechu przy porównywaniu go z Arnim? Koleś grał składnie w Atlantisie, choć ja także go nie widziałem w roli Conana. Co tu dużo jednak ukrywać, teraz oceniamy raczej wygląd aktora, a gra może być o wiele wiele lepsza. Albo gorsza. Słowem: kontrowersyjny temat... :>

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...