Bilety na film "Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie" już w sprzedaży w sieci Multikino!

1 minuta czytania

Informacja prasowa

łotr 1, gwiezdne wojny

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na film "Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie". Kup bilet już dziś i nie przegap jednej z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku! "Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie" wejdzie na ekrany 15 grudnia, a pierwsze pokazy filmu odbędą się już 14 grudnia wieczorem. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino oraz na www.multikino.pl.

Pierwszy z serii spin-offów Gwiezdnych wojen "Łotr 1" trafi do polskich kin 15 grudnia, a już 14 grudnia wieczorem odbędą się pierwsze seanse. Akcja filmu, opowiadającego historię buntowników próbujących wykraść plany Gwiazdy Śmierci, będzie rozgrywać się przed wydarzeniami ukazanymi w produkcji "Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja". Na wielkim ekranie widzowie zobaczę między innymi: Felicity Jones, Foresta Whitakera oraz Madsa Mikkelsena.

Bilety na pierwsze przedpremierowe i premierowe pokazy filmu "Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie" można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...