Daenerys zakręci w głowie młodemu Hanowi Solo?

1 minuta czytania

Na to wygląda, choć szczegóły roli nie są jeszcze znane i zakrywa je gęsta mgła tajemnicy. Faktem jest jednak, że Emilia Clarke dołączyła do obsady filmu poświęconego przygodom młodego Hana Solo. Oficjalne oświadczenie Lucasfilm nakreśla tylko, że wcieli się ona w kobietę z dynamicznej grupy postaci, na którą natrafi nasz przemytnik podczas jednej ze swoich intryg, co można interpretować na wiele sposobów.

emilia clarke

Tak czy owak, wszystkie karty zostaną ujawnione zapewne za kilka miesięcy, jak już odpadnie kurz po premierze "Łotra 1". W ramach przypomnienia – w skórę Hana Solo wcieli się Alden Ehrenreich, natomiast w roli Lando zobaczymy Donalda Glovera. Całość wyreżyseruje duet Phil Lord i Chris Miller. Film opowie o początkach bohatera i odpowie na pytanie, co spowodowało, że został przemytnikiem, złodziejem oraz łajdakiem.

Obraz trafi na ekrany kin 25 maja 2018 roku.

Komentarze

0
·
Proszę, tylko nie ona...
0
·
Szczerze mówiąc, nie przepadam za Emilią Clarke, pomimo tego, że w "Zanim się pojawiłeś" zagrała naprawdę dobrze. Chyba wpływa na to fakt, że nie lubię Daenerys - jej wyniosłość strasznie gra mi na nerwach
0
·
Ach jej talent aktorski. XD


0
·
Jak wyłączę głos, to całkiem podoba mi się ta jej... gra aktorska.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...