dziki_lad

EVE Online – nowy dział na GameExe!

2 minuty czytania

"Dawno, dawno temu ludzkość odkryła, że jest sama w kosmosie. Ziemia, opanowana przez megakorporacje przypomina dystopijną, standardową wizję przyszłości z bogatymi na górze, za pancernymi szybami i biednymi na dole, na przeludnionej planecie z resztką zasobów. Gigantyczne masy kolonistów wyruszają szukać planet nadających się do zamieszkania, ale z małym lub zerowym skutkiem. Wreszcie następuje przełom – odkrycie naturalnego tunelu czasoprzestrzennego w układzie planetarnym Nowy Eden, nazwanego bramą EVE (z ang. wigilia, tylko nie taka, podczas której rodzi się pan Jezus, tylko raczej jako przeddzień, wieczór przed czymś ważnym) i rozległej galaktyki kryjącej się na jego drugim końcu, pełnej niezaludnionych światów, bogatych w zasoby i czekające na kolonistów. Podobnie jak w XVI wieku ku nowemu światu wyruszyły masy chętnych przygody, lepszego jutra oraz łatwiejszego zarobku i taka sielanka trwała krótką chwilę – do momentu aż tunel się nie zapadł, zamykając kolonistów i pionierów w obcym świecie, z dala od komfortów i zasobów Ziemi. Akcja samej gry toczy się kilka wieków później, w wykształconym i skąpanym w konfliktach uniwersum."

eve online, logo, dział

Tak oto chcieliśmy was zaprosić do naszego nowego działu – EVE Online, którego pomysłodawcą i opiekunem jest Hassan'. Wsiądźcie z nami w majestatyczne statki kosmiczne, przemierzcie Nowy Eden walcząc, odkrywając, kopiąc (!) i szabrując. Jeżeli jeszcze nie czujecie się zachęceni niech przekona was recenzja Hassan'a.

Nowy dział to także szereg nowych artykułów, do których przeczytania oczywiście gorąco zachęcamy. Mamy również nadzieję, że spotkamy się gdzieś tam, w odległej galaktyce.

Również specjalnie z tej okazji utworzyliśmy na naszym forum nową rangę: Kapsularz! O grze można również podyskutować na naszym forum.

I pamiętajcie! Jedynie kosmos to ostateczna granica!

Komentarze

0
·
Kultowa gra zawitała na GE. Wiele fajnych artykułów, zwłaszcza ten o ISKach.

Zastanawia mnie czy kiedyś pojawi się gra w stylu EVE, tzn. tak silnie nastawiona na ekonomię oraz możliwości idące w tym kierunku.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...