Dzień Sądu!

2 minuty czytania

Drodzy czytelnicy Game Exe – nadszedł Dzień Sądu! Nie chodzi mi o jakieś tam eksplozje bomb atomowych czy przejęcie świata przez roboty – dla nas to nic nowego, codziennie przecież w naszej krainie magowie przywołują deszcze meteorytów, wojownicy mierzą się na polach bitew, a kapłani robią to, co zwykle... nudzą. Nie, moi drodzy, ten dzień przynosi nam wspólną aktualizację Trzynastego Schronu i Game Exe, którą można określić jedynie słowami – masa apokaliptycznej frajdy. Mamy dla was solucje zarówno do Fallouta 1 jak i Fallouta 2, autorstwa niejakiego Verona, rozważania na temat postapokalipsy, które wyszły spod pióra Jerzego oraz recenzje dwóch części książki Dymitrij'a Glukhovsky'ego; Metra 2033 i 2034, napisane przez wszystkim nam dobrze znanego Wiktula!

dzień sądu, game exe, trzynasty schron

Zanim jednak tłumnie ruszycie do czytania, chciałbym mocno zaakcentować jedną rzecz: współpraca między serwisami to nie zawsze puste słowa, co pokazuje ta nowina. Można robić wspólnie bardzo fajne rzeczy, nie kłócąc się ani obrażając na siebie. Dni sądu w założeniu mają pojawiać się mniej więcej co miesiąc, prezentując naszą wspólną twórczość w klimacie postapo, którą wzbogacamy nasze strony. Niech więc żyje Emanacja Trzynastego Schronu i Dwór Królewski Game Exe, a ja tymczasem idę postrzelać kulami ognia w gobliny, tak pięknie się palą o tej porze roku...

Materiały Trzynastego Schronu:

W korekcie tych materiałów uczestniczyli: Jim Cojones, Lithium, nie wiem, Nightmaster.

Materiały Game Exe:

W korekcie tych materiałów uczestniczyli: Pandemon, Medivh, Courun Yauntyrr, Lily.

trzynasty schron, dzień sądugame exe, dzien sądu

Komentarze

0
·
Oby za miesiąc ta atomówka była równie efektowna. Ukłon w stronę Dworu Królewskiego i Emanacji.
0
·
Jestem z Wami od bodajże 2005 roku, już nie pamiętam. W każdym razie mam już włosy na klacie itd od zawsze znajdowałem w waszych zasobach wszystkie informacje, które pozwalały uniknąć bądź odkryć coś co sprawiało więcej niż zazwyczaj trudności. I przyznaję, że niejednokrotnie zagłębiałem się głęboko w Wasze archiwa w poszukiwaniu coraz to nowszej "wiedzy". Gratuluję!! Ale skoro to "dzień sądu" pozwolę sobie wyrazić kilka "sądów". Czasami odnoszę wrażenie, że Wasi "piszący" zbyt mocno oddają własne zdanie w niektórych recenzjach najbardziej mnie "ugodło" kiedy prowadzone były "waśnie" na temat homoseksualnych opcji w DA:O, DA 2 czy Fable 3. Smutne, bo nie wiem ilu wiernych "podglądaczy" macie, ale ja do nich z pewnością należę, mimo, że lecę na Jarlaxle'a znacznie bardziej niż Morrigan. Z całą pewnością jednak szanuję was za treść i zasoby jakich dostarczacie znacznie bardziej niż cokolwiek innego i będę Was "podglądać " tak długo jak długo RPG będzie istnieć
Takie małe przemyślenie na marginesie.
Pozdrawiam z innej strefy czasowej.
0
·
Ale czy ta opinia dotyczy również moich recenzji "Metra", czy to tylko dygresja na temat recenzji wyżej wymienionych pozycji?

Tak czy inaczej - wielkie gorące, ponadstrefowe i ponadczasowe DZIĘKI za ciepłe uczucia i słowa, staramy się dalej
0
·
No cóż, recenzja musi być subiektywna, żeby nie była udawana. A czasami przekroczy się granice nie tyle wyrażania własnego zdania, co oddzielania tego zdania, komentarza od faktów.

Chociaż strzelam tylko frazesami, bo wymienionych przez owłosionego na klacie Gościa tekstów na GE nie czytałem

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...