Dying Light

Informacja prasowa

Po zaledwie dwóch tygodniach od premiery Dying Light, gracze rozegrali już kilka milionów starć online w trybie PvP „Be the Zombie”.

Jak wielu graczy z pewnością wie, grupa gier wspierających drużynowe rozgrywki 4v1 powiększa się o kolejnych członków. Jako drobny komentarz, Techland opublikował dziś „specjalny” film z rozgrywki, w którym Lead Game Designer gry, Maciej Binkowski, prezentuje, w jaki sposób Dying Light podejmuje temat nowej ery asymetrycznych trybów multiplayer. Trailer koncentruje się na samotnej roli Nocnego Łowcy, ukazując niektóre z zaawansowanych technik, jakie można wykorzystać podczas inwazji na rozgrywki innych graczy.

dying light

„Asymetryczny tryb multiplayer PvP ciągle „ewoluuje”, dlatego też zdecydowaliśmy się stworzyć ten nieco zuchwały film o naszym trybie „Be the Zombie”, jako swego rodzaju podkreślenie tego ekscytującego trendu” – Maciej Binkowski, Lead Game Designer.

Dying Light

Od zmierzchu do świtu

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wraz ze zbliżającym się Gamescomem coraz więcej pojawia się w sieci informacji o nadchodzących produkcjach. Odpuścić nie mógł także i nasz rodzimy Techland, publikując najnowszy trailer do przyszłorocznej produkcji typu survival horror "Dying Light". W grze wcielimy się w jednego z czterech bohaterów i stawimy czoła niezliczonym zastępom zombie. Produkcja twórców "Dead Island" cechować się będzie dynamicznym i bardzo znaczącym dla rozgrywki cyklem dnia i nocy – w dzień chodzące trupy będą raczej mało aktywne, natomiast nocą zamienią się w krwiożercze bestie, przez co z łowcy staniesz się ofiarą.

dying light

Nic dziwnego, że "Dying Light" towarzyszy hasło "Czy przeżyjesz na tyle długo, aby ujrzeć światło?". Co ciekawe, z gry "Mirror's Edge" zaczerpnięto system poruszania się przypominający jak żywo parkour. Poza solową kampanią, będzie można spróbować swoich sił razem z przyjaciółmi w czteroosobowej kooperacji przez internet.

Dying Light

Dying Light na gali VGX

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Już w dziś, tj. 7 grudnia, w Los Angeles odbędzie się gala VGX (dawniej Spike Video Game Awards). W tym roku oprócz nazwy zmieniła się również formuła wieczoru. Dotychczasowe tradycyjne wręczenie nagród w hollywoodzkim stylu odeszło do historii i ustąpiło miejsca multiplatformowemu eventowi, który zaoferuje jeszcze więcej premierowych trailerów, pozwoli zanurzyć się w świecie gier nowej generacji i poznać najświeższe trendy w kulturze gamingowej. Będziecie mogli obejrzeć wywiady z najbardziej kreatywnymi wizjonerami w branży oraz panele eksperckie mówiące o tym, czego możemy spodziewać się po rynku konsol w nadchodzącym roku i w nowej erze przemysłu gier wideo w ogóle.

vgx, dying light, gala

Jednym z punktów wieczoru będzie zaprezentowanie gry "Dying Light" przez jej twórców z Techlandu – Maćka Binkowskiego (Game Designer) i Przemka Mroza (International Brand Specialist).

Dying Light

Dying Light w Poznaniu

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Już w najbliższy piątek, 18 października, startuje Poznań Game Arena. Przez trzy dni entuzjaści elektronicznej rozrywki będą uczestniczyć w jednym z największych gamingowych przedsięwzięć w naszym kraju. Z tej okazji Techland zaprasza fanów gier na stoisko firmy SteelSeries, gdzie na notebookach MSI GT70 będzie można zagrać w demo dzienne – Dying Light! Na scenie głównej odbędzie się także pokaz Hellraid oraz zostanie zaprezentowane demo nocne Dying Light.

dying light

Techland razem z MSI i SteelSeries zaprasza wszystkich fanów elektronicznej rozrywki, gier wideo oraz najnowszych technologii na stoisko, przygotowane specjalnie na PGA 2013. Impreza rozpocznie się już w najbliższy piątek (VIP Day) o godz. 10:00. Przez cały weekend na wspólnym stoisku SteelSeries, Techlandu i MSI, znajdującym się w okolicach środka hali 7A Międzynarodowych Targów Poznańskich, czekają liczne konkursy z cennymi nagrodami, turnieje i inne niespodzianki.

Dying Light

Wielu zarzuca Techlandowi wtórność materiału. W "Dead Island" walczyliśmy z zombie, w "Riptide" walczyliśmy z zombie i w Dying Light... też walczymy z zombie! Polskie studio wciąż uważa, że chodzący nieumarli są doskonałym przepisem na sukces, mimo że ostatnia ich produkcja z nimi nie zadowoliła graczy. "Dying Light" ma być więc swego rodzaju odkupieniem win albo... gwoździem do trumny.

dying light
Dying Light

Doczekaliśmy się pierwszego gameplayu nowej gry Techlandu zatytułowanej Dying Light. Wideo z kolejnej produkcji o zombie, tym razem jednak połączonej z parkourem, opublikował serwis IGN; przedstawiane są na nim najważniejsze elementy rozgrywki – w tym walka, sekwencje zręcznościowe takie jak wspinaczka, bieganie czy skakanie, a także cykl dnia i nocy. To co – szykuje się klon "Dead Island" czy coś więcej?

dying light
Dying Light

Dying Light, nowa gra Techlandu, która ukaże się pod logiem koncernu Warner Bros., zapowiadałaby się całkiem dobrze. Gdyby nie znowu zombie. Ale to temat na zupełnie inny dzień, ponieważ pogoda piękna, a my dzisiaj na wieczór narzekać nie będziemy. A teraz uwaga: jeśli uważasz, że Twoja twarz jest niedoceniana i powinna, a nawet musi, pojawić się w komputerowej produkcji, mamy dla Ciebie interesującą ofertę – Techland szuka określonych modelów dla postaci w "Dying Light". Oto kryteria poszczególnych charakterów:

dying light
Dying Light

Dying Light – Pierwszy zwiastun!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Po niedawnej zapowiedzi Dying Light, do sieci trafił jego pierwszy zwiastun. Przyznam, że mnie się podoba – parkour, przynajmniej na razie, nie zachwyca, ale może na gamepleyu będzie prezentował się lepiej, jednak dobrze dobrana muzyka (Woodkid – Run Boy Run) i ostatnia scena z przekazem, że niebezpieczeństwo może czaić się wszędzie i niekoniecznie muszą stanowić je tylko zombie, pokazuje, że produkcja Techlandu ma szansę być dobrą grą – tyle że klimatyczne, zachęcające zwiastuny, stanowiące odznakę polskiej firmy, nie muszą przedstawiać rzeczywistego stanu rzeczy. Czyli tak jak "Dead Island" raczej nie wzruszało, tak w "Dying Light" może nie być walki między ludźmi. Ale mimo to jestem dobrej myśli – a wy?

Dying Light

Po nieudanym "Dead Island Riptide", którego winę uznał sam Hassan w swojej niebotycznie dobrej recenzji, Techland atakuje graczy swoją kolejną produkcją. Krakowskie studio tak dobrze poczuło się w klimatach zombie, że stwierdziło, iż pojawiają one także w następnej grze zatytułowanej Dying Light.

dying light

Oczywiście, gra zapowiada się świetnie i stanowi rozwinięcie pomysłów polskich producentów – przynajmniej tak to wygląda powierzchownie. Jeśli oczekiwaliście zmian w "Riptide" – poczekajcie na "Dying Light". Należy on do gatunku action survival horror i będzie połączeniem "Dead Island" z poruszaniem się na modłę "Mirror’s Edge". Zainteresowani?

Wczytywanie...