outpost2

Droga Ku Wieczności: Bóg Szeptów - Droga Ku Wieczności #1

Droga Ku Wieczności: Bóg Szeptów
Ocena użytkowników
7 Średnia z 1 ocen
Twoja ocena

Wszechobecna paranoja podsycana przez Boga Szeptów dotarła do najdalszych zakątków krainy Zhal. Jego szpiedzy ukrywają się pod każdą strzechą, rozsiewając nieufność i strach. Adam Osidis, umierający rycerz ze zhańbionego klanu, musi wybrać pomiędzy przyłączeniem się do zakonu magicznych wojowników i najemników, którzy podjęli się próby uwolnienia ich świata od złego Boga, oraz zaakceptowaniem bożej obietnicy, która zapewni Adamowi wszystko, o czym marzył.

Los mieszkańców Zhal zależy od ostatniego człowieka, który pozostaje poza wpływami boga. On również musi wybrać między przyszłością świata a własnymi pragnieniami.

Scenarzysta RICK REMENDER oraz JEROME OPEÑA (Uncanny X-Force, Fear Agent) i MATT HOLLINGSWORTH (Tokyo Ghost, Wiedźmy) ponownie nawiązują współpracę, aby zabrać czytelników w niełatwą drogę przez fantastyczny świat o nazwie Zhal.

Album zawiera zeszyty SEVEN TO ETERNITY #1-9.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Dobrego fantasy nigdy dość. Tylko czy o takim można pisać w przypadku "Drogi ku wieczności"? Rzecz dzieje się w krainie Zhal, gdzie Adam Osidis, umierający wojownik wywodzący się z okrytego hańbą klanu, wiedzie biedną egzystencję gdzieś na uboczu cywilizacji. Wkrótce jednak zmuszony jest udać się na spotkanie twarzą w twarz z samym Bogiem Szeptów. Ten zaś obiecuje pomóc Adamowi w zamian za posłuszeństwo. Alternatywą dla konszachtów ze śmiertelnym wrogiem jest zaś dołączenie do drużyny... czytaj dalej...

Wczytywanie...