Questy – Opis przejścia

2 minuty czytania

Przerwać Oblężenie

Zleceniodawca: Larzuk
Miejsce Akcji: Krwawe Wzgórza
Na Krwawe Wzgórza trafisz zaraz po wyjściu przez bramę miasta. Twój główny wróg – nadzorca Shenk – znajduje się w północnej części, w otoczeniu hordy potworów. Idąc w jego stronę, uważaj na katapulty bombardujące pociskami ognia, lodu i trucizny. Po pokonaniu Shenka wróć do Larzuka.

Ratunek na Górze Arreat

Zleceniodawca: Qual-Kehk
Miejsce Akcji: Zlodowaciała Wyżyna
Na Zlodowaciałej Wyżynie wróg uwięził 15 Barbarzyńców, którzy są zamknięci w trzech zagrodach. Musisz dotrzeć do wszystkich zagród i wybić strażników. Więźniowie stworzą sobie automatycznie portal do miasta. Kiedy uwolnisz całą piętnastkę, możesz wracać do Harrogath

Więzień Lodu

Zleceniodawca: Malah
Miejsce Akcji: Zamarznięta Rzeka
Musisz dotrzeć do podziemnych korytarzy nad Zamarzniętą Rzekę. Tam zobaczysz podest i zamarzniętą Anyę. Aby ją uwolnić, musisz udać się do Malah i wziąć od niej miksturę odtajania. Następnie porozmawiaj z Anyą, a potem wróć do Malah i odbierz swoją nagrodę. Odwiedź Anyę w mieście.

Zdrada Harrogath

Zleceniodawca: Anya
Miejsce Akcji: Świątynia Nihlathaka
Kiedy już uwolnisz Anyę, ona poprosi cię, abyś uniemożliwił knowania zdrajcy Nihlathakowi. W tym celu musisz przejść przez czerwony portal otworzony przez Anyę. Kiedy zakończysz wędrówkę po trzypoziomowych lochach oraz pokonasz zdrajcę i jego demoniczne hordy, wróć do dziewczyny.

Rytuał Przejścia

Zleceniodawca: Qual-Kehk
Miejsce Akcji: Płaskowyż Arreat
Na płaskowyżu znajdziesz się przed ołtarzem, przy którym stoją posągi trzech starożytnych bohaterów. Aby zyskać ich szacunek i uznanie, musisz stoczyć z nimi zwycięską walkę. Kiedy wysłuchasz ich przemowy, posągi ożyją. W czasie walki możesz teleportować się do miasta, ale wtedy musisz zaczynać wszystko od początku, gdyż bohaterom zregeneruję się punkty życia. jak już pokonasz trzech herosów, zamienią się oni z powrotem w posągi.

Zagłada

Zleceniodawca: Qual-Kehk
Miejsce Akcji: Tron Zagłady
Najpierw czeka cię długa i wyczerpująca wędrówka podziemiami, a następnie walka ze sługami Bhaala. Siedzący na tronie Bhaal wyśle przeciwko tobie, po kolei, swoich pięciu wodzów wraz z obstawą. Poziom trudności przeciwników będzie się teraz znacznie zwiększał z każdym przyzwaniem. Kiedy już uporasz się ze sługami Pana Zniszczenia, on sam zniknie w Komnacie Kamienia Świata. Nie ma rady, musisz udać się za nim. Bhaal jest przeciwnikiem zdecydowanie silniejszym od Diablo, nie spodziewaj dię zatem łatwej przeprawy. Pamiętaj, że Bhaal posiada umiejętność teleportacji.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...