outpost2

Czas silnych istot. Tom 2 - Gamedec #6

Czas silnych istot. Tom 2
Ocena użytkowników
8,5 Średnia z 2 ocen
Twoja ocena
Game Exe Patronuje

Niebo nad planetami Imperium Tao pociemniało. Czy pół miliarda jednostek wroga to dużo? Dowódca dziesięciomilionowej armii WayEmipre, Admirał Geoffrey Hawk, nie ma złudzeń.

Piętnaście tysięcy Ranów, w tym Torkil Aymore, wojownicy Maodionu, potrafią zamienić się w stumetrowe anioły zagłady, potężne Skymoury. Kiedy wkraczają do walki, zakrzywiają czasoprzestrzeń, a duchy opiekuńcze wojowników wysuwają długie zęby i pazury, które spływają posoką wrogów. Jest jeszcze Czarny Moadion i jego trzystu szalonych Ranów oraz Juliusz Emel, Człowiek Brama, który potrafi otworzyć własnym umysłem przejście do światów równoległych. Te siły mogą niebezpiecznie rozchwiać rzeczywistość, ale alternatywą jest zagłada.

Czy Imperium ulegnie wrogom? Nadzieja jest jak cały świat, świat ukryty w arce.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Pierwszy tom "Czasu silnych istot" rozpoczął moją przygodę z serią "Gamedec". Marcin Przybyłek sprostał moim oczekiwaniom, lecz nie ukrywam, że zakończenie powieści spowodowało duży niedosyt. „Urwać” książkę w tak ciekawym momencie! Na szczęście nie musiałem długo czekać na drugi tom, który zacząłem czytać zaraz po tym, jak wpadł w moje ręce. Czy i tym razem mamy do czynienia z tak dobrą pozycją? Rozpoczął się atak Thirów. Wydaje się, że armia WayEmpire nie ma szans na zwycięstwo z nimi w... czytaj dalej...

Książki z cyklu

  • Zabaweczki. Błyski
    #3 Zabaweczki. Błyski
  • Zabaweczki. Sztorm
    #4 Zabaweczki. Sztorm
  • Czas silnych istot. Tom 1
    #5 Czas silnych istot. Tom 1
Wczytywanie...