Cyberpunk 2077 również doczeka się swojej komiksowej serii

1 minuta czytania

Jak doskonale wiemy od jakiegoś czasu, pasjonaci elektronicznej rozrywki niecierpliwie wyczekujący najnowszego dziecka CD Projekt RED muszą uzbroić się w dodatkową cierpliwość. Premiera produkcji została kolejny raz przeniesiona, tym razem na listopad. Jednak, aby delikatnie osłodzić oczekiwanie, studio przygotowało dla fanów ciekawą propozycję, która wypełni choć trochę czas, jaki pozostał do wypuszczenia gry.

cyberpunk 2077

CD Projekt RED kolejny raz nawiązał współpracę z wydawnictwem Dark Horse, efektem czego 9 września ukaże się komiks wprowadzający nas w klimaty niegościnnego Night City – “Cyberpunk 2077: Trauma Team”. Jak można łatwo wywnioskować, opowie on o członkach tytułowego oddziału prywatnej firmy paramedycznej, której misją jest ratowanie i stabilizowanie krytycznie rannych pacjentów posiadających specjalną polisę ubezpieczeniową. Nawet jeżeli nabywca znajduje się w skrajnie niebezpiecznych warunkach jak ostra strzelanina w samym środku terenu brutalnego gangu.

Za historię odpowiada Cullen Bunn, natomiast za oprawę graficzną – Miguel Valderrama. Za 32-stronicowy zeszyt przyjdzie nam zapłacić 3.99 $. Polski dystrybutor nie jest w tym momencie znany, ale doświadczenie podpowiada, że podobnie jak z wiedźmińskimi komiksami jest to raczej kwestia dni – chętnych z całą pewnością nie zabraknie.

cyberpunk 2077

Nadia, asystent technika ratownictwa medycznego w prywatnej firmie znanej jako Trauma Team International, jest jedyną osobą z jej oddziału, która przeżyła strzelaninę podczas ostatniej nieudanej misji ratunkowej. Po tym jak zgadza się kontynuować swoją pracę dla korporacji i otrzymuje nowe zlecenie ekstrakcji, Nadia wraz z jej nowym zespołem znajdą się w sytuacji jeszcze bardziej zagrażającej bezpieczeństwu i kolejny raz stawiającej na szali ich życia.

Źródło: www.darkhorse.com

Komentarze

0
·
Mam w duszy taką nadzieję, że rozwój uniwersum CP2077 nie wejdzie w kolizję z uniwersum wiedźmina i dalej będą komiksy z wiedźminem :l
0
·
Cullen Bunn? Meh. Miał momenty w "Moon Knight" i dobrze zaczął "Hrabstwo Harrow", ale ogólnie to jednak przeciętny scenarzysta.

Jeśli ukaże się w Polsce, to podejrzewam, że nakładem Egmonta, tak jak "Wiedźmin".

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...