dziki_lad

Cyberpunk 2077 przełożony

1 minuta czytania

Pomimo wcześniejszych zapewnień o tym, że wrześniowa premiera gry Cyberpunk 2077 jest niezagrożona, CD Projekt RED postanowił ją przełożyć o dwa miesiące. Według aktualnych informacji premiera odbędzie się 17 listopada. W tym celu twórcy wydali odpowiedni komunikat.

cyberpunk 2077

Co ciekawe, dziennikarze z całego świata już dostali grę do pierwszych testów, a ich wyniki w postaci recenzji mają pojawić się po 25 czerwca.

cyberpunk 2077

Komentarze

0
·
Przynajmniej minie się bezpiecznie z Baldur's Gate III. Na spokojnie będzie można go ograć przed premierą CP2077.
1
·
Dziwne i coś mi tu zdecydowanie śmierdzi. Skoro tytuł nie jest dopieszczony i może zawierać mnóstwo bugów, to dlaczego dają go do recenzji dziennikarzom? Proszą się o negatywne opinie i niesatysfakcjonujące noty? Dysonans poznawczy wchodzi tu mocno.

CD Projekt RED ma u mnie ogromne zaufanie i co by się nie działo Cyberpunka w dniu premiery zakupię, ale ostatnio za dużo tutaj wychodzi korporacji, polityki i myślenia o cyferkach na giełdzie a za mało starej filozofii, za którą pokochano studio.
0
·
Podobna sytłacja była z Wiedzminem 3 też przekładali kilka razy nie sądze aby ten listopadowy termin by ostateczny czuje że gra wyjdzie dopiero w 2021 . Pożyjemy zobaczymy póki co czekam na pokaz Night city wire 25 czerwca.
0
·
Przy okazji przełożyli też datę premiery tego poradnika do gry na 18.11.2020r.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...