Champions Online

Champions Online – spytaj Cryptic

Dodał: , · Komentarzy: 0

Twórcy Champions Online bardzo cenią sobie środowisko graczy – w końcu to dla nich tworzą swoją grę. Chcąc poprawić jeszcze te relacje pojawiła się inicjatywa Ask Cryptic – fani mogli zadawać pytania odnośnie gry, sterowania czy mocy bohaterów. Pytania jak i odpowiedzi udostępniono na stronie głównej gry, dzięki czemu wiele wątpliwości zostało rozwianych, zaś sugestie graczy w wypowiedziach na forum mogą pomóc twórcą trafić w szerszy krąg odbiorców.

Zainteresowani tym tematem koniecznie muszą zajrzeć tutaj.

Champions Online

Jeszcze więcej o Champions Online

Dodał: , · Komentarzy: 0

Tapety mogły tylko wzmóc apetyt, ale nic straconego. Pojawiają się kolejne artykuły i zapowiedzi dotyczącego tego komiksowego MMORPG-a, więc nie pozostaje nic innego jak zaprosić do czytania:

Wszystkie teksty są w języku angielskim.

Champions Online

Champions Online – tapety

Dodał: , · Komentarzy: 0

Fani komiksów na pewno czekają na produkcję twórców "City of Heroes". W końcu kto nigdy nie marzył, by wcielić się w swojego ulubionego bohatera? Oczekiwanie na tą niezwykle rozbudowaną grę MMORPG mogą nam umilić tapety czterech nowych postaci: Ankylosaur'a, Foxbat'a, Justicar'a oraz uroczej Mind Slayer. Oglądać, jak i ściągnąć je na własny dysk można pod tym adresem.

Wczytywanie...