wow_malfurion
Champions Online

Dr. Moreau

Dodał: , · Komentarzy: 0

Pojawiła się kolejna charakterystyka złoczyńcy, którego dane nam będzie ujrzeć w nadchodzącym sieciowym starciu bohaterów – Champions Online.

Art

Wielu uważało, że Doktor Moreau był nieco stukniętym wizjonerem-twórcą. Jeszcze inni w ogóle poddawali w wątpliwość istnienie takiej postaci, jak i jej eksperymentów. Twórcy CO postanowili odpowiednio zmodyfikować tę historię. Poznajemy młodego Philippe'a Murrowa, który dorastał we Francji. Tam też odkrywa, iż Dr. Henri Moreau był jego dziadkiem. Fascynacja tą postacią narasta, aż w końcu Philippe zmienia nazwisko na Moreau i zamierza w pełni korzystać z dziedzictwa swego przodka. Co więcej, nie kryje się z tym faktem, ulepszając wyczytane z notatek dziadka projekty. Póki co nie traktuje się go zbyt poważnie, jako że Philippe zajmuje się raczej torturowaniem zwierząt, choć już sam pomysł stworzenia zwierzęcej armii oraz takiego też społeczeństwa może się okazać co najmniej... niepokojący.

Champions Online

Stingray

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na głównej stronie Champions Online pojawił się opis Stingray, którą dane nam będzie zobaczyć także w samej grze.

Screen

Księżniczka Thalassa, bo takie nosiła niegdyś imię, pochodzi z Atlantydy. Już od najmłodszych lat zdradzała wielki talent do magii. Niestety rodzina bardziej faworyzowała jej brata. Stingray nie rozumiała, jak to możliwe, kiedy był na pewno mniej inteligentny i nie tak uzdolniony magicznie jak ona.

Późniejsze wydarzenia sprawiły, iż Thalassa stała się złoczyńcą, dysponując mocą elektryczności. Jak doszło do przemiany księżniczki w kryminalistkę? Odpowiedzi szukajcie w tym miejscu. Tekst w języku angielskim.

Champions Online

Co prawda nie ma już kluczy aktywacyjnych bety nadchodzącego Champions Online, ale studio Cryptic, we współpracy z serwisem Facebook, przygotowało mały konkurs.

Nagrodą będzie osobisty klucz aktywacyjny oraz możliwość oglądania nadchodzących komiksowych herosów w towarzystwie Davida "HotStuff" Bassa, odpowiedzialnego za kontakty ze społecznością graczy. Jedyne co należy zrobić, to wejść na stronę fanowską Champions Online na Facebooku i dołączyć do grupy miłośników tego tytułu.

25 czerwca wybrany zostanie jeden szczęśliwiec, który będzie mógł pograć w wersję beta w towarzystwie Davida Bassa.

Champions Online

Moce w Champions Online

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na łamach serwisu Ton Hammer pojawiła się trzecia część wywiadu z Billem Roperem.

Bill tym razem opowiada o mocach związanych z ogniem, lodem oraz elektrycznością, które znajdą się w nadchodzącym Champions Online. Tę część wywiadu znajdziecie tutaj. Tekst w języku angielskim.

Screen
Champions Online

Nowy blog Champions Online

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wczoraj wystartował Daily News Blog dotyczący gry Champions Online.

Kolejne wpisy mają ukazywać się codziennie. Ich autorem będzie profesjonalny dziennikarz Colin Campbell. Wszelkie newsy, przebieg prac nad tytułem oraz wywiady z zespołem – wszystko to ma znaleźć się na nowym blogu. Na początek możemy przeczytać treść wywiadu z art leaderem, Chrisem Chamberlainem, który opowie nam m.in o procesie tworzenia postaci.

Wpis ten w z języku angielskim znajduje się tutaj.

Champions Online

Champions Online opóźnione

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wszyscy fani komiksowych bohaterów będą musieli jeszcze poczekać – premiera sieciowego Champions Online, tworzonego w pocie czoła przez Cryptic, została przesunięta.

Gra miała pierwotnie ukazać się w USA już 14 sierpnia. Nowa data premiery to początek roku szkolnego – pierwszy dzień września. Decyzję tę tłumaczy się jak zwykle dopieszczeniem elementów i dodatkowymi beta-testami. Lepiej jednak, by gra ukazała się później, ale była pozbawiona na starcie wad, które dotykają zwykle większość sieciowych tytułów.

Zainteresowanych samą grą zapraszam na oficjalną stronę Champions Online.

Champions Online

Champions Online – premiera 14 lipca

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak szumnie informuje ekipa Cryptic Studios, twórcy ciepło przyjętych MMORPG – City of Heroes i City of Villains, ich najnowsze oraz długo wyczekiwane dziecko Champions Online trafi na komputery osobiste już 14 lipca. Gra równocześnie wystartuje na serwerach amerykańskich, jak i tych europejskich, więc tym razem uniknięto problemu faworyzowania graczy zza oceanu. Co interesujące póki co twórcy nabrali wody w usta, w związku z datą debiutu produkcji na Xbox360 i dzień, w którym konsolowcy będą mogli założyć fikuśne stroje oraz maski herosów nadal nie jest znany.

Wczytywanie...