Champions Online

Champions Online: Lemuria

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na łamach serwisu IGN pojawił się wywiad z Billem Roperem, który opowiada nam o Lemurii z Champions Online.

Z tekstu dowiemy się m.in jakie frakcje toczyć będą ze sobą bój na terenie tego podwodnego królestwa, poznamy jego historię oraz dowiemy się jakie misje i przeciwnicy czekać będą na graczy. Zamieszczono także nowe screeny oraz filmik z gry.

Zainteresowanych zapraszam tutaj. Tekst w języku angielskim.

Champions Online

Champions Online w czerwcu

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wydawca Champions Online, firma Atari, planuje wydać ją w czerwcu tego roku. Nie wiadomo póki co, czy jest to data jednoczesnego wypuszczenia gry na PC i Xbox'a 360.

Dla przypomnienia – Champions Online to sieciowy MMO przygotowywany przez studio Cryptic, które ma już na swoim koncie City of Heroes. Dane nam będzie wcielić się w stworzonego przez siebie bohatera, który wraz z rozwojem zdobywa nowe moce i umiejętności, dzięki którym może rywalizować o miano najsilniejszego herosa.

Champions Online

Pojawił się kolejny Ask Cryptic, czyli artykuł, w którym twórcy Champions Online odpowiadają na pytania fanów.

Tym razem pod ogniem pytań znalazła się sprawa mocy, systemu Nemezis, zdobywania poziomu...i wiele innych. Odpowiedzi udzielali Arkayne, Absinthe oraz Chronomancer.

Tekst w języku angielskim znajduje się tutaj.

Jednocześnie Cryptic ogłosiło nabór dla chętnych przy współtworzeniu gry. Chyba jest okazja, by wreszcie stworzyć swojego wymyślonego bohatera, którym grać będą mogli także inni. Więcej informacji na temat dołączenia do ekipy gry znajdziecie w tym miejscu. Wpierw jednak musicie zalogować się na stronie.

Wczytywanie...