bitwa_blizniakow
Champions Online

Nadchodzi Demonflame

Dodał: , · Komentarzy: 0

Cryptic Studios ogłosiło, iż drugi adventure pack do ich sieciowego Champions Online, nazwany Demonflame, dostępny będzie pod koniec tego miesiąca.

campions online, demonflame

Fabuła opowiada historię sprzed ponad dwóch dekad. Luther Black posłużył się organizacją DEMON w celu przywołania tytułowego Demonflame. Wielu złoczyńców i magów poświęciło się, by zbudować przerażającą wieżę sięgającą nieba. Luther chciał w niej odprawić rytuał, który otworzyłby bramy między światami i pozwolił mu wessać energię istoty znanej jako Sharna-Gorak Niszczyciel. Plany pokrzyżowali mu superbohaterowie, ale Black nie zrezygnował ze swoich celów.

Teraz pojawia się ponownie, chcąc dokończyć dzieła. Demonflame został zaprojektowany dla postaci, które osiągnęły minimum 11 a maksymalnie 40 poziom. Gracze udadzą się do krainy Qliphothic, by pokrzyżować plany Blacka. W tym celu przyjdzie im zwiedzać nowe obszary oraz walczyć z niespotykanymi dotąd przeciwnikami. Celem numer jeden pozostaje oczywiście Black, ale po drodze będzie można zdobyć nowe figurki, kostium czy też walczyć na arenie.

Po więcej informacji, jak też by obejrzeć udostępnione screeny i video, warto udać się w to miejsce.

Champions Online

Tax Day w Champions Online

Dodał: , · Komentarzy: 0

Z okazji zbliżającego się w USA Tax Day, czyli ostatniego dnia rozliczeń podatkowych, Cryptic przygotowało małą niespodziankę.

Począwszy od 15 kwietnia, przez cztery dni wszystkie produkty oferowane w C-Store będzie można kupić z 25% upustem. Zniżka ta dotyczy nie tylko Champions Online, ale także Star Trek Online.

Szczegółowe informacje znajdują się pod tym adresem.

Champions Online

Relevation w fazie testów

Dodał: , · Komentarzy: 0

Nadchodzące darmowe rozszerzenie do Champions Online właśnie trafiło na serwer testowy.

relevation, champions online

Relevation, bo to o nim mowa, wprowadzi nowe obszary, jak chociażby Vibora Bay, sześć dodatkowych meta-mocy, Świątynię Therakiel, w której będzie można rywalizować wraz z przyjaciółmi. Nie zabraknie oczywiście nowych elementów dla naszych kostiumów.

Więcej informacji można znaleźć w tym miejscu.

Champions Online

Uratuj świat w święta!

Dodał: , · Komentarzy: 0
champions online, herosi, heros, bohater, obrazek, batman

Halloweenowa promocja w Champions Online zakończyła się sukcesem, więc producenci postanowili iść za ciosem i tym razem zwabić do Millennium City nowych bohaterów.

Od poniedziałku każdy nowy gracz za darmo może stworzyć maksymalnie dwie postacie i rozwinąć je do 15. poziomu. Do eksploracji udostępniono nam wyżej wymienione miasto podczas inwazji obcych. A więc nie ma na co czekać herosi! Czas przywdziać peleryny, wsiąść do supermobili i uratować świat!

Champions Online

Okazja, aby pograć za darmo!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jeden z nowszych tytułów MMO, Champions Online, szykuję niezłą niespodziankę! Z okazji Halloween ( jak w wielu innych przypadkach ) organizowana jest całkiem niezła gratka dla wszystkich fanów. Od 30 października do 2 listopada będzie można bowiem pograć w Champions Online za... darmo! Jeśli jesteście zainteresowani, to konto można założyć tutaj. Pod koniec października, również w związku nadchodzącego Halloween, ma pojawić się dodatek do gry pod tytułem Blood Moon.

Champions Online

Nowości w C-Store Champions Online

Dodał: , · Komentarzy: 0

Od dziś oficjalny sklep C-Store, w którym gracze Champions Online mogą kupować ciężko oszczędzane Crypitc Points, oferować będzie nowe produkty.

Możemy kupić nie tylko dodatkowe sloty na postacie, jak też oczywiście dodatkowe stroje dla naszych herosów, ale także specjalne figurki czy zabawki. Wśród ciekawostek znajdziemy haloween'owy strój czy też pełną zbroję... samuraja.

Wszystkie nowości można obejrzeć pod tym adresem.

champions onlinechampions online
Champions Online

Złote Champions Online

Dodał: , · Komentarzy: 0

Zapowiadany już od długiego czasu tytuł Champions Online zakończył etap betatestów osiągając status "gold", co jest równoznaczne z tym, iż gra trafiła już do tłoczni. Premiera pozycji zapowiadana jest na 1 września br.

campions online, logo
Champions Online

Na Massively pojawił się artykuł pod tytułem "Pięć powodów, aby zagrać w Champions Online".

Dowiemy się z niego, co takiego ma nas przykuć do monitora i dlaczego powinniśmy zagrać w powstające dziecko Cryptic. To także wymarzone skondensowanie faktów dotyczących tego tytułu i zarazem odpowiedź na pytanie – czym Champions Online zamierza wyróżnić się na tle silnej konkurencji.

Zainteresowanych zapraszam pod ten adres. Tekst w języku angielskim.

Champions Online

Ekipa Cryptic Studios podała ostateczny termin betatestów swojego MMO – Champions Online. Odbędą się one, jak wcześniej zakładano, 17 sierpnia. Testy nie będą długie, ponieważ data premiery jest planowana już na 1 września. Przynajmniej w wersji PC, właściciele Xboxów będą musieli poczekać na swoją premierę przynajmniej do świąt.

conceptart
Champions Online

Rakshasa

Dodał: , · Komentarzy: 0

Pojawiła się kolejna charakterystyka złoczyńcy z nadchodzącego wielkimi krokami Champions Online. Poznajcie Palasha Krisharana, lepiej znanego jako Rakshasa.

Art

Urodzony w Indiach jako Palash Krisharan, już od najmłodszych lat przejawiał swoje umiejętności zmiany kształtu. Umiejętności te przeraziły zarówno jego rodzinę, jak i mieszkańców jego wioski. W końcu zmuszony był tułać się po całym kraju, kradnąc tyle, by przeżyć.

W końcu został współpracownika Dr Destroyera. Jak do tego doszło? Dokładną historię oraz opis postaci znajdziecie w tym miejscu.

Wczytywanie...