riese
Borderlands 2

Borderlands 2 – nowy fragment rozgrywki

Autor: Krzysztof "krzyslewy" Lewandowski · Opublikowano: piątek, 13 lipca 2012

Serwis VG247 udostępnił nowy fragment rozgrywki z "Borderlands 2", który został okraszony komentarzem jednego z producentów – Randy'ego Pitchforda. Najciekawszym elementem materiałów jest eksploracja świata.

Lokacje są różnorodne (miasta wyglądają bardzo ciekawie), jest jeszcze więcej obiektów, a grafika nadal kolorowa. Na prezentacji zaprezentowana została także nowa i interesująca postać – Tiny Tina, która prawdopodobnie była inspirowana Harley Quinn z "Batmana". Widoczne ulepszenia w porównaniu do poprzedniczki pozwalają sądzić, że sequel będzie od niego jeszcze lepszy. Trzymamy kciuki i życzymy twórcom powodzenia!

Komentarze

Kiyuku · niedziela, 15 lipca 2012, 23:46
0
Grałem, a właściwie gram w Borderlandsa jedynkę, miałem trochę obawy, co do drugiej części, ale to co zobaczyłem... Ulepszyli wszystko to, co było według mnie mankamentem(np. tylko jeden talent na postać, przy czym przy takim Rolandzie według mnie wieżyczka jest w ogóle nie przydatna, a to co zrobiła na trailerze, wgniotło mnie w fotel), wróciły postaci z jedynki(Dr. Zed i jego charakterystyczne wejście, Claptrapy, Marcus, Mordecai, Lilith i Roland), nowe miasta, nowe bronie. Widać jednak że zmienili jedną rzecz - w jedynce czułem ten klimat światu post-apo, w dwójce widać, że jest to bardziej nowoczesne. Jedyna rzecz, która mi się nie podoba - panowie z Crimson Lance. Nie wiedziałem, że zmartwychwstaną po tym, gdy topiłem ich w kwasie i rozgrzanym ołowiu Idealnym podsumowaniem tego, co ten trailer zroibł z moją głową są słowa Rolanda - Critical Biatch! Kupuję w ciemno.
Hassan' · poniedziałek, 16 lipca 2012, 21:06
0
A wimoweh, a wimoweh, a wimoweh, a wimoweh.

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...