„Borderlands 2” – oficjalny teaser

1 minuta czytania

Oho… zaczyna się! Choć targi Gamescom 2011 rozpoczynają się dopiero jutro, to zapewniam wszystkich, że dziś z pewnością nie zabraknie emocji i smakowitych informacji związanych z nadchodzącymi hitami. Dzień się jeszcze dobrze nie zaczął, a studio Gearbox już zaserwowało nam mocne uderzenie w postaci teasera do wyczekiwanego „Borderlands 2”. Materiał nie należy do najobszerniejszych, ale i tak skutecznie zaostrza apetyt przed oficjalną prezentacją gry, która ma odbyć się pod koniec tygodnia.

Bohaterem teasera jest Salvador, reprezentant nowej klasy Gunzerkera, którego głównym atutem jest możliwość korzystania z dwóch broni jednocześnie.

Jak widać oryginalny, komiksowy styl graficzny został nienaruszony, dzięki czemu tytuł wciąż nęci oko i wygląda prześlicznie. Na dodatek, oprócz nowych gatunków tałatajstwa, możemy oczekiwać potyczek w różnych strefach klimatycznych (strefa podbiegunowa oraz sawanna?) niebezpiecznej i tajemniczej Pandory.

Wszyscy zainteresowani niech zaznaczą w swoich kajecikach datę 19 sierpnia i nie umawiają się nigdzie na godzinę 17, bowiem wtedy studio Gearbox zaprezentuje pierwszy fragment rozgrywki z „Borderlands 2”. Pokaz będzie transmitowany na żywo w tym miejscu. Już zacieram ręce!

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...