BioMutant

BioMutant – premiera za pasem

Dodał: , · Komentarzy: 0
biomutant

Experiment 101, delikatnie pisząc, dość oszczędnie promuje swoje debiutanckie dzieło. “BioMutanta” zapowiedziano w 2017 roku, a konkretnych materiałów promocyjnych tudzież ukazujących postępy w produkcji ze świecą szukać. Ostatnia, dość pocięta, prezentacja rozgrywki wzbudziła umiarkowany entuzjazm wśród fanów gatunku i wyglądało na to, że tytułowi brakuje jeszcze sporo do szczęśliwego wydania. Okazuje się jednak, że gra ukaże się już naprawdę niedługo, a wydawca w osobie THQ Nordic pokłada sporą wiarę w jej sukces.

Taki przynajmniej przekaz wysłał w świat Klemens Kruezer, dyrektor generalny korporacji, który potwierdził, że tytuł zadebiutuje za maksymalnie 11-12 tygodni, a więc w aktualnym roku finansowym, który kończy się 31 marca. Natomiast już niedługo mamy zobaczyć kolejny zwiastun “Biomutanta”, w którym poznamy konkretną datę premiery.

BioMutant

Nowe fragmenty rozgrywki z BioMutant

Dodał: , · Komentarzy: 0

Ambitna gra z otwartym światem, która ma zabrać nam z życia setki godzin w zamian za obietnicę wyśmienitej zabawy? Brzmi doskonale, aczkolwiek trochę powątpiewam w te wszystkie ciepłe słówka i piękne informacje wypowiadane spod adresu szwedzkiego studia Experiment 101, ponieważ trudno jest ukryć fakt, że to niewielki zespół posiadający ograniczony budżet – tak więc coś się tu gryzie. Widziałem w życiu zbyt wiele takich świetnie zapowiadających się projektów, które finalnie nie sprostały ogromnym zapowiedziom twórców.

biomutant

Wątpliwości niestety nie rozwiewa najnowszy fragment rozgrywki, który wygląda naprawdę fajnie, ale nie pokazuje tak naprawdę niczego szczególnie konkretnego, jeżeli chodzi o mechanikę i spójność. No, ale hej! Może to ten mój brzydki sceptycyzm nie pozwala mi się cieszyć widoczkami z tej niewątpliwie ciekawej produkcji. Nie słuchajcie więc starego ramola i przekonajcie się sami, czy nadal warto czekać na "BioMutanta".

BioMutant

BioMutant – pierwszy konkretny gameplay

Dodał: , · Komentarzy: 2

Pierwszy poważny materiał z futrzanej postapokalipsy prezentuje się dość topornie i rozgrywka ewidentnie wymaga jeszcze dużej dozy miłości, jednak tkwi w tym wszystkim ciekawy pomysł na grę, a to najważniejsze. Do premiery pozostało jeszcze sporo czasu, więc zostawmy ocenę animacji oraz wielu innych aspektów do czasu jakiejś stabilniejszej wersji beta. Z zaznaczeniem, że Szwedzi mają co robić do tego 2018 roku i raczej nie mogą zbijać bąków, tylko muszą ostro zakasać rękawy.

biomutant

Materiał prezentuje pierwsze minuty rozgrywki, czyli zaczynamy na systemie tworzenia postaci, a kończymy na samouczku, który pokazuje nam zasady, jakimi rządzi się ten nietuzinkowy świat.

BioMutant

W dobie dominacji sequeli, spin-offów czy ustawicznego dojenia popularnych uniwersów, dobrze słyszeć, że są jeszcze studia, które decydują się na stworzenie czegoś nowego. THQ Nordic oficjalnie ogłosiło prace nad nowym RPG z otwartym światem – "BioMutant". Za grę odpowiada szwedzki zespół Experiment 101, złożony z pracowników stojących za sukcesem serii "Just Cause".

biomutant

Gra została osadzona w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez różnej maści futrzaki. Wcielmy się w bohatera podatnego na mutacje i nie wzdrygającego się od biotycznych protez, które pomogą mu w przetrwaniu w tym nieprzyjaznym świecie. Twórcy obiecują możliwość dostosowania herosa do naszych preferencji i stylu gry. System walki ma opierać się na walce wręcz, choć nie zabraknie też broni palnej lub wykorzystania gadżetów, które także będzie można dowolnie modyfikować.

  • 1 strona
Wczytywanie...