dziki_lad
BioMutant

BioMutant – pierwszy konkretny gameplay

Dodał: , · Komentarzy: 2

Pierwszy poważny materiał z futrzanej postapokalipsy prezentuje się dość topornie i rozgrywka ewidentnie wymaga jeszcze dużej dozy miłości, jednak tkwi w tym wszystkim ciekawy pomysł na grę, a to najważniejsze. Do premiery pozostało jeszcze sporo czasu, więc zostawmy ocenę animacji oraz wielu innych aspektów do czasu jakiejś stabilniejszej wersji beta. Z zaznaczeniem, że Szwedzi mają co robić do tego 2018 roku i raczej nie mogą zbijać bąków, tylko muszą ostro zakasać rękawy.

biomutant

Materiał prezentuje pierwsze minuty rozgrywki, czyli zaczynamy na systemie tworzenia postaci, a kończymy na samouczku, który pokazuje nam zasady, jakimi rządzi się ten nietuzinkowy świat.

BioMutant

W dobie dominacji sequeli, spin-offów czy ustawicznego dojenia popularnych uniwersów, dobrze słyszeć, że są jeszcze studia, które decydują się na stworzenie czegoś nowego. THQ Nordic oficjalnie ogłosiło prace nad nowym RPG z otwartym światem – "BioMutant". Za grę odpowiada szwedzki zespół Experiment 101, złożony z pracowników stojących za sukcesem serii "Just Cause".

biomutant

Gra została osadzona w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez różnej maści futrzaki. Wcielmy się w bohatera podatnego na mutacje i nie wzdrygającego się od biotycznych protez, które pomogą mu w przetrwaniu w tym nieprzyjaznym świecie. Twórcy obiecują możliwość dostosowania herosa do naszych preferencji i stylu gry. System walki ma opierać się na walce wręcz, choć nie zabraknie też broni palnej lub wykorzystania gadżetów, które także będzie można dowolnie modyfikować.

  • 1 strona
Wczytywanie...