wampir_maskarada

Bękarty z południa: Motywacja - Bękarty z Południa #4

Bękarty z południa: Motywacja
Ocena użytkowników
9 Średnia z 1 ocen
Twoja ocena

Powód, dla którego trener Boss króluje niepodzielnie w hrabstwie Craw, jest prosty – jego drużyna futbolowa odnosi zwycięstwo za zwycięstwem. Gdy jednak jego dobra passa dobiega końca, a krąg wrogów zaczyna się zacieśniać, Boss nie ma wyjścia, jak tylko wynieść swoje przestępcze życie na całkowicie nowe wyżyny.

Sytuację komplikuje Roberta Tubb, która pojawia się w mieście nie tylko z karabinem maszynowym pod pachą, ale także zamiarem odkrycia, jak zginął jej ojciec.

Kontynuacja wielokrotnie nagradzanego komiksu kryminalnego z wątkami obyczajowymi autorstwa Jasona Aarona (Skalp, Thor), Jasona Latoura (Loose Ends, Spider-Gwen) oraz Chrisa Brunnera (Loose Ends), a wraz z nim – kolejna rundka amerykańskiego futbolu, żeberek i przelewu krwi.


Bękarty z południa

 • Nagroda Eisnera w 2016 roku w kategorii ”najlepsza seria”
 • Nagroda Harveya w 2015 roku w kategorii ”najlepsza nowa seria”

Jason Aaron

 • Nagroda Eisnera w 2016 roku w kategorii ”najlepszy scenarzysta”

Jason Latour

 • Nagroda Reubena (National Cartoonists Society)

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Na czwarty tom "Bękartów z Południa" trzeba było poczekać trochę dłużej ze względu na obsunięcia powodowane żałobą rysownika oraz redaktora serii. Wyczekujący dostali jednak najlepszą odsłonę z tych, które do tej pory się ukazały. Trener Euless Boss znalazł się w bardzo trudnej sytuacji. Władzę i szacunek w mieście zapewniały mu zwycięstwa jego drużyny w amerykańskim futbolu, lecz te się skończyły – a wraz z nimi przychylność mieszkańców. W dodatku do hrabstwa Craw przybywa Roberta Tubb,... czytaj dalej...

Komiksy z cyklu

 • Bękarty z Południa: Był to facet, co się zowie
  #1 Bękarty z Południa: Był to facet, co się zowie
 • Bękarty z Południa: Na boisku
  #2 Bękarty z Południa: Na boisku
 • Bękarty z południa: Powrót do domu
  #3 Bękarty z południa: Powrót do domu
Wczytywanie...