wampir_maskarada

Bękarty z południa: Powrót do domu - Bękarty z Południa #3

Bękarty z południa: Powrót do domu
Ocena użytkowników
8 Średnia z 1 ocen
Twoja ocena

W tym tygodniu w hrabstwie Craw odbywa się impreza „Powrót do domu”. Pędzący Rebelianci rozegrają mecz na własnym boisku. Jednak sportowi rywale to nie jedyne zmartwienie trenera Eulessa Bossa.

Trener na sporo wrogów. Wśród nich znajduje się szeryf, któremu nie daje spokoju mroczna przeszłość. Tajemniczy łucznik bez litości wymierzający sprawiedliwość na własną rękę. Mały chłopiec pogrążony w śpiączce. Obłąkany rebeliant. Podstępna żona burmistrza. Dzikie psy. Oraz Roberta Tubb z Korpusu Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych, córka mężczyzny, którego trener Boss zamordował z zimną krwią.

Wszyscy oni wracają do domu. I krążą jak rekiny, które wyczuły w wodzie krew. Jednak trener Boss nie boi się krwawić. Ani utoczyć krwi innym, jeżeli dzięki temu zapewni sobie zwycięstwo. Bo liczy się tylko wygrana.

Trzeci tom serii Bękarty z Południa, kryminalnej historii nagradzanego duetu Jason Aaron (Skalp, Star Wars) i Jason Latour (Loose Ends, Spider-Gwen) wprowadza na scenę nowe postaci i nieuchronnie wiedzie nas do brutalnego i krwawego finału tej mrocznej historii.

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w Southern Bastards #9-14.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

W trzecim tomie "Bękartów z Południa" tempo wydarzeń nadal jest dość powolne. Twórcy komiksu skupiają się na rozwinięciu postaci, w tym takich, które w poprzednich odsłonach pojawiły się zaledwie na chwilę. Mogę się mylić, ale wygląda na to, że główny scenarzysta komiksu, Jason Aaron (Jason Latour odpowiada za treść tylko jednego rozdziału), kładzie fundamenty pod zbliżającą się konfrontację bohaterów. Narrację w każdym rozdziale prowadzi inna postać – zaczynając od szeryfa, a kończąc... czytaj dalej...

Komiksy z cyklu

  • Bękarty z Południa: Był to facet, co się zowie
    #1 Bękarty z Południa: Był to facet, co się zowie
  • Bękarty z Południa: Na boisku
    #2 Bękarty z Południa: Na boisku
  • Bękarty z południa: Motywacja
    #4 Bękarty z południa: Motywacja
Wczytywanie...