Skyshine's BEDLAM

Ogromny update dla Skyshine's BEDLAM

Dodał: Mikeal, czwartek, 17 marca 2016 · Komentarzy: 1

Wydane w zeszłym roku "Skyshine's BEDLAM" zebrało mieszane oceny. Recenzenci chwalili klimat, styl graficzny i pomysł, ale walka oraz niektóre elementy gameplay'u strasznie kulały. Aby zaradzić tym niedogodnościom twórcy współpracując z społecznością wydali ogromny update mocno zmieniający wiele aspektów gry. Pełną listę zmian znajdziecie w rozwinięciu newsa.

skyshine's bedlam
Skyshine's BEDLAM

Skyshine's BEDLAM – recenzja gry

Dodał: Mikeal, środa, 4 listopada 2015 · Komentarzy: 0
bedlam

Życie w Bysantine City nie należy do najprzyjemniejszych. Miasto jest przeludnione, przepełnione korporacyjnymi intrygami oraz zmęczone wojnami gangów, a co gorsza za murami rozciąga się przepełnione wszelakimi niebezpieczeństwami radioaktywne pustkowie. Jedyną nadzieją na lepsze życie wydaje się plotka o Aztec City, utopii położonej daleko na południu. Niestety podróż do niej wydaje się niemożliwa, ale... Jedna z korporacji odnajduje wrak legendarnego Dozera zwanego Boneshakerem, na którego pokładzie znajduje się komora kriogeniczna zawierająca równie legendarnego Mechanika, ostatniego przedstawiciela nie mniej legendarnej Gildii Wynalazców. Po przywróceniu do stanu używalności zarówno pojazdu jak i właściciela prezes daje nam niezbędne środki oraz stawia przed nami jeden cel: dotrzeć do mitycznego Aztec City. Nie mogąc się nie zgodzić, siadamy za sterami Boneshakera.

Czytaj dalej...

Skyshine's BEDLAM

Ruszyła zbiórka funduszy na Bedlam

Dodał: Courun Yauntyrr, środa, 15 października 2014 · Komentarzy: 0

Sukces takich tytułów jak "The Banner Saga", "Wasteland 2" oraz kilku innych gier ufundowanych za pośrednictwem serwisu Kickstarter sprawił, że do walki o pieniądze graczy staje kolejny zawodnik. Ruszyła właśnie kampania wsparcia dla gry "Bedlam".

bedlam

Tytuł ten tworzony jest przez grupę doświadczonych osób, które w swoim CV podają, iż niegdyś pracowały w Vigil Games, NCsof czy Epic Games. "Bedlam" ma wyglądać podobnie do przywołanej we wstępie grze o wikingach, bowiem wykorzysta jej zmodyfikowany engine, zaś w zamierzeniu ma to być gra RPG z silnymi elementami walki o przetrwanie. Nieco komiksowy styl będzie ukrywać turowy system walki. Do naszego buldożera zabierzemy pasażerów i spróbujemy przezwyciężyć przeciwności w drodze do celu.

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o tym tytule lub też wesprzeć go finansowo, to powinniście udać się w to miejsce.

  • 1 strona
Wczytywanie...