Batman od Telltale z datą premiery

1 minuta czytania

Jeśli czekacie na "Batman: A Telltale Games Series", to na pewno ucieszy was fakt, że gra trafi do sprzedaży już we wrześniu i to na wszystkich platformach jednocześnie. Będzie jednak można zagrać wcześniej, jeśli zdecydujemy się nabyć ten tytuł drogą elektroniczną.

batman a telltale game series

Telltale to twórcy gier przygodowych, którzy na celownik wzięli samego Batmana. Ich najnowsza produkcja z Nietoperzem w głównej roli pojawi się jednocześnie na PC oraz konsolach Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4, jak też urządzeniach mobilnych z systemem iOS oraz Android. Jeśli zdecydujemy się na dystrybucję cyfrową, to w pierwszy epizod zagramy jeszcze w tym miesiącu.

Developer podtrzymuje swoją praktykę wydań pudełkowych, więc jeśli interesuje was fizyczny nośnik, to będzie można zakupić swój egzemplarz na Starym Kontynencie już od 16 września. Wydanie to będzie jednak zawierać wyłącznie pierwszy epizod oraz przepustkę sezonową, dzięki której będzie można pobrać pozostałe części. Mówiąc krócej – do zabawy i tak będziemy potrzebowali łącza internetowego.

batman a telltale game series

Kiedy poznamy całą przygotowaną historię, która zakłada ukazanie początków Batmana? Twórcy gry twierdzą, że jeszcze w tym roku, więc trzymamy kciuki, by nowa przygoda okazała się warta uwagi i zmyła raczej średnie wrażenia, jakie pozostawiła po sobie liniowa "Gra o Tron".

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...