Batman: The Telltale Series - The Enemy Within

Batman jest ostatnio na fali. Nie zdążyłem jeszcze ochłonąć po jego wyczynach na dużym ekranie, gdzie wspólnie z całą drużyną walczył z pewnym samozwańczym niszczycielem światów, a tu nagle Telltale serwuje nam trzeci epizod przygód najsłynniejszego detektywa Gotham. "Fractured Mask" to nie tylko powrót znanej i lubianej postaci, lecz także zapowiedź konstruktywnych zmian względem poprzedniego epizodu.

Batman
Batman: The Telltale Series - The Enemy Within

The Pact już dostępne

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jeśli podobał wam się premierowy epizod "The Enemy Within", to z pewnością ucieszy was fakt, że kolejna część, "The Pact", jest już dostępna do pobrania za pośrednictwem platform dystrybucji cyfrowej. Co tym razem czeka najsłynniejszego detektywa Gotham?

batman the telltale series enemy within

Pierwszy epizod pozwolił nam powrócić do Gotham, jednak dla Telltale starcie z Riddlerem było jedynie rozgrzewką przed głównym daniem. Bruce Wayne ponownie będzie musiał nieźle się napocić, aby poznać tożsamość osoby, która naprawdę pociąga za sznurki. Czy rozwiązanie tej zagadki jest połączone z osobą niespodziewanego "przyjaciela" z Arkham Asylum?

Batman: The Telltale Series - The Enemy Within

The Enemy Within już dostępne

Dodał: , · Komentarzy: 0

Drugi sezon przygód Batmana w wykonaniu kalifornijskiego studia Telltale jest już dostępny na PC oraz konsolach. W "Batman: The Telltale Series – The Enemy Within" ponownie przyjdzie nam ocalić nękane zbrodnią miasto Gotham przed nowym przeciwnikiem.

batman the telltale series enemy within

Studio Telltale przygotowało kolejny sezon przygód najsłynniejszego detektywa Gotham. Tym razem rodzinne miasto Bruce'a Wayne'a zaatakował niejaki Riddler, zaś nasz bohater będzie musiał uciec się do niekiedy niebezpiecznych sojuszy, aby ocalić swój drogocenny dom. Wraz z premierą pojawiły się też pierwsze recenzje.

  • 1 strona
Wczytywanie...