The Enemy Within już dostępne

1 minuta czytania

Drugi sezon przygód Batmana w wykonaniu kalifornijskiego studia Telltale jest już dostępny na PC oraz konsolach. W "Batman: The Telltale Series – The Enemy Within" ponownie przyjdzie nam ocalić nękane zbrodnią miasto Gotham przed nowym przeciwnikiem.

batman the telltale series enemy within

Studio Telltale przygotowało kolejny sezon przygód najsłynniejszego detektywa Gotham. Tym razem rodzinne miasto Bruce'a Wayne'a zaatakował niejaki Riddler, zaś nasz bohater będzie musiał uciec się do niekiedy niebezpiecznych sojuszy, aby ocalić swój drogocenny dom. Wraz z premierą pojawiły się też pierwsze recenzje.

Światowe noty "The Enemy Within" oscylują mniej więcej na poziomie 60-80/100. Wśród pozytywów najczęściej wymienia się nowe kreacje znanych bohaterów, jak też dużo większą rolę pewnego uśmiechniętego jegomością, którego poznaliśmy w pierwszym sezonie. Niestety, często wspomina się także o małej dynamice oraz nie pozostawia się wątpliwości względem tego, że znów nasze wybory praktycznie nie mają znaczenia.

batman the telltale series enemy within

Póki co najwyższe oceny to 9/10 od God is a Geek oraz pełne 10/10 na łamach DarkStation.

Gra zadebiutowała na PC, PlayStation 4 i Xbox One, ale zagramy także na urządzeniach mobilnych z systemami Android oraz iOS. Póki co dostępna jest jedynie wersja cyfrowa, ale twórcy obiecują także wydanie pudełkowe.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...