The Pact już dostępne

1 minuta czytania

Jeśli podobał wam się premierowy epizod "The Enemy Within", to z pewnością ucieszy was fakt, że kolejna część, "The Pact", jest już dostępna do pobrania za pośrednictwem platform dystrybucji cyfrowej. Co tym razem czeka najsłynniejszego detektywa Gotham?

batman the telltale series enemy within

Pierwszy epizod pozwolił nam powrócić do Gotham, jednak dla Telltale starcie z Riddlerem było jedynie rozgrzewką przed głównym daniem. Bruce Wayne ponownie będzie musiał nieźle się napocić, aby poznać tożsamość osoby, która naprawdę pociąga za sznurki. Czy rozwiązanie tej zagadki jest połączone z osobą niespodziewanego "przyjaciela" z Arkham Asylum?

Drugi epizod, zatytułowany "The Pact", kontynuuje dziwną relację Wayne'a oraz Johna Doe. Ta dwójka będzie względem siebie podejrzliwa, jednak niespodziewane pojawienie się trzeciego gracza na planszy sprawiło, że Batman będzie musiał wybrać mniejsze zło.

Jeśli chcecie być tego świadkiem, to warto skorzystać z okazji, która dotyczy platformy GOG.com oraz Steam. Tam też nabędziecie grę o 15% taniej. Przypominamy, że raz zakupiony tytuł gwarantuje dostęp do wszystkich pięciu planowanych epizodów.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...