riese

Rabarbar... Mmm, moja miłość. Przedsmak lata, mój własny, prywatny symbol wiosny w pełni, udowadniający, że zima była, minęła i już nie wróci. Znaczy... że przyjdzie wtedy, kiedy będzie jej czas, nie wchodząc Pani Wiośnie w paradę. Jednakże wychodzi na to, że twórcy "Cold, Cold Heart" mają w poważaniu ćwierkające ptaszki, kwiatuszki i zielone listeczki, serwując nam solidną "zamrażarkę". Chociaż tyle dobrego, że nie za oknami, ale w Gotham City.

Czy warto zainteresować się tym DLC do "Batman: Arkham Origins"? Na to pytanie odpowiada Courun, któremu po pobycie w Skyrim niestraszne nawet największe mrozy. Zapraszam do zapoznania się z recenzją!

arkham origins, cold cold heart, okładka

Ale, ale, to nie wszystko, jeśli chodzi o temat Człowieka-Nietoperza... Chcecie wiedzieć więcej? Zerknijcie do rozwinięcia newsa.

Batman: Arkham Origins

Premiera Cold, Cold Heart

Dodał: Courun Yauntyrr, wtorek, 22 kwietnia 2014 · Komentarzy: 0

Chociaż za oknem temperatury coraz wyższe, to właśnie dziś swoją premierę ma DLC do Batman: Arkham Origins, czyli Cold, Cold Heart. Z tej okazji Warner Bros. opublikowało nowy zwiastun.

batman akrham orogins, cold cold heart

Najnowsze DLC do (póki co) ostatniej odsłony gry z Batmanem spróbuje zatrzeć niekorzystne wrażenia z pierwszego tego typu dodatku, który okazał się być jedynie skromnym zestawem map, pozbawionym zarówno fabuły, jak też choćby jednego słowa wypowiedzianego przez przyszłego Batmana. Tym razem mieliśmy dostać w swoje ręce pełnoprawne DLC z nową historią i starym-nowym głównym przeciwnikiem.

Jeżeli jesteś jednym z pechowych graczy oczekujących nowej łatki do produkcji Batman: Arkham Origins, to niestety srogo się zawiedziesz. Przedstawiciel firmy Warner Bros. Interactive Entertainment zamieścił na oficjalnym forum gry informację, w której napisał o najbliższych planach dotyczących Batmana. Jak już zapewne się domyślacie, w żadnym wypadku nie jest to łatanie tak zwanych "drobnych usterek".

batman: arkham origins, batman
Batman: Arkham Origins

Z Batmanem już trochę jaśniej!

Dodał: Wolvertino, czwartek, 2 stycznia 2014 · Komentarzy: 0

Jakiś czas temu pisaliśmy o zapowiadanej przez autorów gry Batman: Arkham Origins niespodziance. Tajemnica miała wyjść na jaw w Sylwestra i tak też się stało. Firma Warner Bros. Interactive poinformowała na swoim Facebooku, iż w 2014 roku wydany zostanie dodatek DLC do wyżej wspomnianej gry. Autorzy nie podają póki co żadnych konkretnych informacji. Pozostawiają nas z takim oto obrazkiem i wpisem "więcej szczegółów wkrótce".

batman, arkham, origins, warner, bros., interactive, dlc, mr., freeze, nietoperz
Batman: Arkham Origins

Sylwester z nietoperzem

Dodał: Wolvertino, środa, 25 grudnia 2013 · Komentarzy: 1

Przeglądając profil gry Batman Arkham na Facebooku, można natknąć się na bardzo ciekawy obrazek. Przy nim zaś znajduje się wpis zachęcający do odwiedzenia fanpage'a Batmana dnia 31 grudnia bieżącego roku w celu zaczerpnięcia większej ilości informacji o "specjalnej zapowiedzi".

batman, arkham, facebook, dlc, prequel, zapowiedź

Cykl "Batman: Arkham" to najlepsze gry o Mrocznym rycerzu. Kropka. Nie ma co pisać "ale", dzielić włosa na czworo, tak po prostu jest. Pierwsza część była świetna, miała owszem kilka wad, ale nikły one wobec zalet. Druga, co wydawało się prawie, że niemożliwe, wyniosła markę jeszcze wyżej. Wręcz na olimpijskie szczyty zajebistości.

batman arkham origins, logo

Poprzeczka została zawieszona naprawdę wysoko. Naturalne zatem jest to, że rodzi się pytanie: Czy "Arkham Origins", prequel "Arkham Asylum", sprosta tym oczekiwaniom? Czy studio Warner Bros Montreal spisze się tak dobrze, jak do tej pory czyniło to Rocksteady? Po odpowiedzi zapraszam do recenzji "Batmana: Arkham Origins" pióra Couruna Yauntyrra.

Informacja prasowa

Po raz pierwszy w historii serii tryb gry wieloosobowej!

Deathstroke – grywalna postać – za darmo dla wszystkich, którzy zamówili grę w preorderze i kupujących nakład premierowy!

batman ao, cenega

25.10.2013, Warszawa – Cenega, oficjalny partner Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech informuje, że dziś, 25 października, ma miejsce polska premiera gry Batman: Arkham Origins. Wydawca przygotował polską wersję językową (napisy) na platformy: PlayStation 3, Xbox 360 oraz PC w wersji pudełkowej i cyfrowej.

Batman: Arkham Origins

"Batman: Arkham Origins" na Steama

Dodał: Bielu, poniedziałek, 19 sierpnia 2013 · Komentarzy: 0

Spora część fanów człowieka-nietoperza zrezygnowała z dwóch poprzednich części ze względu na fakt, iż korzysały z autorskiej usługi Microsoftu dla Pecetów – Windows Live. Na szczęście z najnowszą odsłoną będzie inaczej – wydawca poinformował, że rezygnuje z tej platformy na rzecz rozwiązań firmy Valve. Tak więc "Batman: Arkham Origins" zadebiutuje na Steamie.

batman
  • 1 strona
Wczytywanie...