The Banner Saga 3 – premiera szybciej niż się spodziewaliśmy

1 minuta czytania

Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że sztandarowy projekt BioWare najprawdopodobniej zaliczy poślizg, a same nastroje w firmie, choć idą ku lepszemu, są dosyć morowe. Po drugiej stronie barykady znajdują się ludzie ze studia Stoic, czyli de facto uciekinierzy z kanadyjskiej korporacji, którzy może obracają się wokół diametralnie mniejszych produkcji i budżetów, ale z sukcesami dążą do wyznaczonych wcześniej celów.

the banner saga 3

Najpierw bez żadnego problemu uzyskali stosowną kwotę na stworzenie "The Banner Saga 3" za pośrednictwem serwisu Kickstarter, natomiast teraz developerzy stwierdzili, że prace nad wspomnianą produkcją idą tak znakomicie, że ta ukaże się wcześniej. Zamiast zapowiadanego grudnia, zwieńczenie nordyckiej sagi trafi w ręce wszystkich zainteresowanych już latem, czyli minimum kwartał szybciej.

W celu uczczenia wspomnianego oświadczenia, które w branży gier jawi się jako prawdziwy ewenement, twórcy postanowili opublikować pierwszy z serii zwiastunów, skupiających się na sylwetkach największy bohaterów sagi. Na pierwszy ogień poszedł Fasolt z charakterystycznej rasy Vari.

Komentarze

0
·
Jupi! Kogo obchodzi jakieś tam kolejne genetyczne cośtam od Bioware. Grunt, że będziemy mogli chwycić za Banner trochę szybciej Akurat ostatnio zastanawiałem się, jak przebiegają prace nad grą. Niewiele jest tytułów dorównujących klimatem tej grze
0
·
"rasy Vari" omg... to są Varlowie, proszę nie psujcie klimatycznych nazw na potrzeby spalszczania jak robi to 90% spolszczeń.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...