Vampire: The Masquerade - Swansong
vampire,swansong

Dzisiaj kończy się wyłączność sklepu Epic jeśli chodzi o wydanie na PC gry "Vampire: The Masquerade – Swansong". Produkcja studia Big Bad Wolf pojawiła się w ofercie platformy Steam, która kusi 40% rabatem i oferuje wydanie zawierające wszystkie oficjalne dodatki, wliczając w to także premierowe DLC. Nic nie trwa wiecznie, stąd też oferta jest ograniczona czasowo.

Inne

Główny bohater "ULTROS" rozbija się swoim statkiem na Sarkofagu, kosmicznej stacji będącej więzieniem starożytnego demona tytułowego Ultrosa. Uwięziony w niekończącym się cyklu spowodowanym czarną dziurą musi przemierzyć rozległe korytarze więzienia w celu poznania zamieszkałych tam istot i swojego przeznaczenia. Czy uda mu się przerwać cykl, czy może stanie się połączeniem pomiędzy zniszczeniem i odrodzeniem?

ultros
Inne

Z okazji rozpoczęcia się festiwalu Warhammer Skulls czyli imprezie poświęconej obu seriom "Warhammer" doszło do kilku doniosłych wydarzeń. Po pierwsze na cyfrowych półkach serwisu GOG pojawiła się w końcu pierwsza gra z serii "Dawn of War" i to nie w byle jakiej wersji, ale w zawierającej wszystkie dodatki Master Collection. Po drugie można za darmo zgarnąć Warhammer Skulls Digital Goodie Pack, której najważniejszym komponentem jest darmowa kopia "Final Liberation: Warhammer Epic 40,000 ".

Master Collection
Lords of the Fallen
the lords of the fallen

Po kilku miesiącach ciszy na temat "The Lords of the Fallen" otrzymaliśmy nowy materiał poświęcony grze. I to nie byle co, ale solidny czterominutowy film , który oprócz fabuły ukazuje solidny kawał gameplay'u. Po obejrzeniu mogę powiedzieć tylko jedną rzecz. "The Lords of the Fallen" można teraz w przeciwieństwie do poprzedniej części nazwać klonem "Dark Souls".

Pieśń Pustyni
pieśń paraliżu

Pustynia w literaturze zawsze stanowi ciekawą zagwozdkę. Mimo pozornej pustki, skrywa w sobie ogrom emocji, przygód oraz tajemnic. Ta sprzeczność i sekrety, przy jednoczesnym pokazie siły życia, dają bardzo ciekawą mieszankę, która może doprowadzić do narodzin wciągającej historii, niosącej ze sobą wyzwanie, kilka cennych lekcji życia, a także fascynujących sekretów. Teraz zaś możemy zerknąć, jak z wykorzystaniem tego potencjału poradził sobie Grzegorz Wielgus w pierwszej części serii Ostrza Erkal, zatytułowanej "Pieśń Pustyni".

Erkal pod rządami Dominium to nieprzyjemne miejsce. Bogate złoża cennego metalu zwanego białopyłem są bardziej przekleństwem niż błogosławieństwem, zaś kryjące się pod diunami ruiny kryją tajemnice, które fascynują niebezpiecznych ludzi. Wyłonienie się na światło dzienne starożytnych sekretów doprowadzi do splecenia się losów ludzi o różnej historii i rozmaitych talentach.

Seriale
babylon 5

Pierwsze zapowiedzi nie zdradzały zbyt dużo szczegółów dotyczących kontynuacji sławnego serialu "Babylon 5", jednak J. Michael Straczynski postanowił uchylić rąbka tajemnicy, dzięki czemu , że nowa produkcja będzie animowaną kontynuacją wcześniej poznanych bohaterów, którą nazwano "Babylon 5: The Road Home". W serialu nie zobaczymy dobrze znanej obsady, jednak aktorzy podłożą głosy pod swoich komputerowych odpowiedników.

The Lord of the Rings: Gollum
gollum,the lord of the rings gollum

Nieco ponad dwa tygodnie dzielą nas od premiery "The Lord of the Rings: Gollum", stąd też przed nami ostatnie momenty na to, aby posiadacze PC przygotowali się do premiery przygód przesympatycznego miłośnika pewnego niekoniecznie miłego pierścienia. Jeśli do tej pory wszystko już macie zapięte na ostatni guzik w zakresie swojego domowego "blaszaka", to powinniście rozpocząć wszystko od nowa, bowiem czeka na was niespodzianka.

Inne gry RPG
thorgal,thorgal rpg

Sławna seria komiksowa, za którą graficzną stronę odpowiadał Grzegorz Rosiński, ma szansę stania się pełnoprawną grą fabularną. Wydawnictwo Dark Rabbit ogłosiło, że w przyszłym miesiącu wystartuje zbiórka na Thorgal RPG. Czy to połączenie fantasy, science fiction i świata Wikingów ma szansę odnieść sukces? Na to pytanie trudno dzisiaj odpowiedzieć, bowiem wiele będzie zależeć od hojności darczyńców. Na co mogą liczyć w zamian?

Próba królowej
cień królowej,próba królowej

Fanów książek ze świata Gwiezdnych Wojen oraz fanów królowej Amidali ucieszy fakt, że już w przyszłym miesiącu na polski rynek trafi kontynuacja przygód Padmé, czyli "Próba królowej". Choć w Polsce pozycja ta ukazuje się z trzyletnim poślizgiem, to ponownie możemy liczyć na okładkę zgodną z oryginalnym wydaniem oraz przyzwoitą cenę nieprzekraczającą 40 złotych. Co czeka przyszłą władczynię Naboo?

Władca Pierścieni: Wojna Rohirrimów
wojna rohirrimów do obejrzenia już w tym roku

"Władca Pierścieni: Wojna Rohirrimów" to jedna z najnowszych produkcji, na którą czekają fani Śródziemia. Zgodnie z początkowymi zapowiedziami, premiera jest oficjalnie planowana na 12 kwietnia 2024 roku, lecz producent filmu, Jason DeMarco, ujawnił iż będzie okazja do zapoznania się z dziełem wcześniej.

  • 1 strona
Wczytywanie...