TLOTR: Gollum będzie naprawdę wymagającym tytułem

1 minuta czytania

gollum,the lord of the rings gollum

Nieco ponad dwa tygodnie dzielą nas od premiery "The Lord of the Rings: Gollum", stąd też przed nami ostatnie momenty na to, aby posiadacze PC przygotowali się do premiery przygód przesympatycznego miłośnika pewnego niekoniecznie miłego pierścienia. Jeśli do tej pory wszystko już macie zapięte na ostatni guzik w zakresie swojego domowego "blaszaka", to powinniście rozpocząć wszystko od nowa, bowiem czeka na was niespodzianka.

Nie chodzi tutaj o możliwość wcześniejszego zagrania, lecz zagrania w ogóle, bowiem ujawnione miesiąc wcześniej przez Daedalic Entertainment wymagania sprzętowe są już nieaktualne. Gracze narzekali, że Gollum zawita na naprawdę mocny sprzęt, lecz karta gry na platformie Steam przeszła w tej kwestii renowację, która – lekko rzecz ujmując – może spowodować pewien ból głowy. Jak się pewnie już domyśliliście, będziemy musieli mieć na stanie mocniejszy sprzęt. Jaki konkretnie?

  • Procesor: Intel Core i7-4770 lub AMD Ryzen 5 1600
  • Karta grafiki: Nvidia GeForce RTX 3060 (wcześniej GTX 1080) lub AMD Radeon RX 5700 XT
  • Wersja DirectX: 11
  • Pamięć RAM: 16 GB
  • Miejsce na dysku: 45 GB
  • System operacyjny: Windows 10/11 64-bit

Czasu nie jest za dużo, bowiem gra zawita na PC oraz konsole PS4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S już 25 maja. Później ma się pojawić wersja na Nintendo Switch.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...