Wojna Rohirrimów do obejrzenia już w tym roku

1 minuta czytania

wojna rohirrimów do obejrzenia już w tym roku

"Władca Pierścieni: Wojna Rohirrimów" to jedna z najnowszych produkcji, na którą czekają fani Śródziemia. Zgodnie z początkowymi zapowiedziami, premiera jest oficjalnie planowana na 12 kwietnia 2024 roku, lecz producent filmu, Jason DeMarco, ujawnił iż będzie okazja do zapoznania się z dziełem wcześniej.

Mianowicie, ma to mieć miejsce podczas tegorocznego festiwalu filmowego Annecy we Francji, który zaplanowano na czerwiec.

Za produkcję odpowiada Warner Bros. Animation oraz New Line Cinema i nie jest ona powiązana z "Pierścieniami Władzy". Zgodnie z zapowiedziami ma być to dzieło w formacie anime, które będzie opowiadać historię władcy Rohanu, Helma Żelaznorękiego, i znanej nam dobrze z filmu twierdzy w Helmowym Jarze. Wydarzenia te mają mieć miejsce na 250 lat przed sławną wyprawą Drużyny Pierścienia.

Źródło: naekranie.pl

Komentarze

2
·
Robimy zakłady czy ten serial będzie lepszy bądź gorszy od "Pierścieni Władzy"?
0
·
A można zrobić coś gorszego niż Rings of Pała? chociaż z drugiej strony żebym się nie zdziwił...
0
·

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Cymeon Maksymalny* dnia poniedziałek, 8 maja 2023, 19:05 napisał

A można zrobić coś gorszego niż Rings of Pała? chociaż z drugiej strony żebym się nie zdziwił...

Historia pokazuje, że gdy ktoś wypuszcza takiego totalnego crapa, którego (wydaje nam się, że) nic nie może przebić, to nagle ni z tego, ni z owego Netflix prosi nas o potrzymanie piwa i podejmuje rękawicę.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...