Hearthstone: Heroes of Warcraft

Szablony talii w Hearthstone

Dodał: , · Komentarzy: 1

Jak informuje studio Blizzard Entertainment, już wkrótce w grze "Hearthstone: Heroes of Warcraft" zadebiutują tzw. szablony talii, czyli rozwiązanie dla tych graczy, którzy nie umieją lub nie mają ochoty na składanie własnych talii od podstaw.

hearthstone: heroes of warcraft
Darkest Dungeon

Dostępna jest już kolejna aktualizacja do gry "Darkest Dungeon" od studia Red Hook – póki co w wersji beta, ale zapewne lada moment będzie udostępniona jako pełnoprawna zawartość. Łatka nosi tytuł "The Antiquarian" i wprowadza do gry tytułowego Antykwariusza oraz kilka zmian i nowości, a także eliminuje różnorodne błędy.

the antiquarian
Inne

Ostatnio jeden z aktorów z obsady "Fallout 4" zdradził na swoim Instagramie, że trwają prace nad "Fallout 5". Informacja jednak szybko zniknęła i nadal nie wiadomo, ile było w niej prawdy. Tak czy inaczej pewnym jest, że Bethesda nad czymś pracuje – rozpoczęły się bowiem rekrutacje nowych pracowników.

bethesda
Mass Effect: Andromeda

BioWare chudnie w oczach

Dodał: , · Komentarzy: 3

Pamiętacie o roszadach w szeregach BioWare, o których informowaliśmy was jakiś czas temu? Najpierw studio opuścił David Gaider, pełniący funkcję głównego scenarzysty, zaś niedługo po nim zespół skurczył się o starszego dyrektora ds. rozwoju, czyli Chrisa Wynna oraz scenarzystę – będącego wciąż w produkcji – "Mass Effect: Andromeda", Chrisa Schlerfa. Okazuje się, że na tym nie koniec.

mass effect: andromeda
Książki fantastyczne

Seria książek Assassin’s Creed powraca!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

assassins creed: podziemie

Po niemal 14 miesiącach od premiery ostatniej książki z serii "Assassins Creed", Wydawnictwo Insignis zapowiada nowy tytuł: "Assassins Creed: Podziemie". Nawiązująca do gry "Assassin`s Creed Syndicate" najnowsza powieść Olivera Bowdena trafi do księgarń 16 marca.

Warto było czekać! "Assassin’s Creed Podziemie" gwarantuje rozrywkę na najwyższym poziomie. Areną zmagań templariuszy i asasynów jest dziewiętnastowieczny Londyn, w którym trwa budowa pierwszej na świecie podziemnej kolei. W industrialnej scenerii Jacob i Evie Frye, Henry Green – kolejne pokolenie asasynów – spróbuje nie tylko wydrzeć miasto z rąk templariuszy, ale też posiąść tajemnicze artefakty, pozostawione przez Pierwszą Cywilizację.

Filmy fantastyczne

Wprawdzie nie doczekaliśmy się jeszcze pierwszej części filmowej adaptacji serii gier "Assassin’s Creed" – ta planowana jest na świecie 21 grudnia 2016 roku (w Polsce 6 stycznia 2017 roku) – jednak już teraz wytwórnia New Regency pewna jest, że ukaże się również druga część produkcji.

assassin’s creed
Wczytywanie...