Pierwsze nowinki Bethesdy o dodatkach do Fallout 4

Gracze, którzy zaopatrzyli się w grę "Fallout 4", zapewne w dużej części rozważali też zakup przepustki sezonowej, która dostępna była jeszcze przed oficjalną premierą produkcji i miała dać im dostęp do czterech planowanych w późniejszym czasie dodatków do gry. Długi czas nic jednak na ich temat nie wiedzieliśmy, aż końcu za sprawą studia Bethesda, sytuacja uległą zmianie. W rozwinięciu newsa znajdziecie tytuły, daty premier i najważniejsze informacje związane z nadchodzącymi dodatkami.

fallout 4, dlcfallout 4, dlcfallout 4, dlc

Pierwszy z planowanych DLC ukaże się jeszcze w marcu, a jego tytuł to "Automatron". Poznamy w nim historię pewnego mechanika, który postanawia "uszczęśliwić" świat, wypuszczając na wolność armię niezbyt przyjaznych robotów. Przed nami oczywiście stanie zadanie opanowania tej sytuacji, ale także możliwość stworzenia własnego mechanicznego towarzysza. Koszt dodatku to 10$, czyli około 40 złotych.

fallout 4, dlc

Kolejną z zaplanowanych dla graczy atrakcji jest rozszerzenie "Wasteland Workshop". Tym razem nie otrzymamy żadnej zawartości fabularnej, ale w nasze ręce oddane zostaną nowe narzędzia, pozwalające budować doskonalsze i bardziej rozwinięte osiedla. Co ciekawe, pojawi się też możliwość łapania potworów, które później wykorzystamy do walk na specjalnych arenach. Koszt DLC to 5$, czyli około 20 złotych.

fallout 4, dlc

Ostatnim z ujawnionych dotychczas rozszerzeń jest "Far Harbor", będący największą z wymienionych atrakcji. DLC zaoferuje nam nową lokację, sporo misji w wątku głównym, nieco zadań pobocznych i wiele dodatkowych przedmiotów. Fabuła dodatku będzie dotyczyła pewnej wyspy, zamieszkiwanej przez ludzi zwanych "Dziećmi Atomu" oraz będące z nimi w stałym konflikcie androidy. Naszym zadaniem będzie rozwikłanie niesnasek, jakie dzielą wspomniane strony. Koszt "Far Harbor" to 25$, czyli około 100 złotych, a jego premiera planowana jest na maj.

fallout 4, dlc

Bethesda poinformowała też, że z racji większego niż planowano rozmiaru dodatków, od pierwsze marca wzrośnie koszt przepustki sezonowej. Aktualnie zapłacimy za nią 125 zł (30 euro) na Steamie, a jej cena wzrośnie o około 60 procent. Warto więc czym prędzej się pakietem dodatków zainteresować, jeżeli oczywiście macie w planach taki zakup. Rzecz jasna wszyscy, którzy zakupili bądź zakupią przepustki po niższej cenie, nadal otrzymają pełną zawartość planowanych DLC. Informacje na temat czwartego z dodatków póki co nie są znane, ale podobno ukażą się w najbliższym czasie.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...