Pyrkon 2008

Delirium na Pyrkonie

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na Pyrkonie odbędzie się pierwszy oficjalny zlot graczy Delirium. Przewidziane są różne atrakcje, m.in spotkanie z twórcami gry.

Delirium to całkowicie polski projekt MMOG, którego twórcą jest poznańska firma Gammanet. Premiera gry miała miejsce 15 września 2007 roku. Obecnie rozgrywka toczy się na 5 serwerach przy udziale 90 tysięcy zarejestrowanych graczy. Patronem medialnym Delirium jest portal Wirtualna Polska, a gra dostępna jest pod adresem delirium.wp.pl.

Delirium stanowi połączenie dwóch typów rozgrywki – RPG oraz strategii. Jako pierwszy krajowy tytuł MMOG Delirium oferuje swoim użytkownikom wersję mobilną.

World of Warcraft: Wrath of the Lich King

Grizzly Hills

Dodał: , · Komentarzy: 0

The lush, primordial mountains of the Grizzly Hills are a stark contrast to the snowy peaks that separate it from the Howling Fjord to the south.

O to krótki opis nowego regionu Northrend, jaki odsłania nam Blizzard. Grizzli Hills, to zamieszkałe przez furbolgi, bujne, zielone wzgórza. Oprócz opisu i kilku artów, możemy także zobaczyć krótki film przedstawiający ten teren. To wszystko znajdziemy tutaj.
Age of Conan: Hyborian Adventures

Aktualizacja działu

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dzisiaj miała miejsce kolejna aktualizacja działu Age of Conan. Objęła ona kilka artykułów z bestiariusza oraz opis postaci Króla Conana. Oprócz tego prezentujemy wam również dwie części pytań i odpowiedzi (Q&A) od oficjalnego community AoC. Jak zwykle zapraszamy do przeglądania.

Mass Effect

To już pewne! Dzisiejszego dnia oficjalnie oświadczono, iż laureat wielu nagród podsumowujących rok 2007 oraz jeden z najbardziej oczekiwanych cRPG'ów, trafi na PC już na wiosnę!

Czego możemy się spodziewać po konwersji ? Przede wszystkim zostanie zmodyfikowany interfejs użytkownika, znacząco poprawi się grafika (dostęp do wyższych rozdzielczości ekranu) oraz pojawi się nowy ekwipunek. Obiecano także łatwiejszą obsługę inwentarza i systemu ulepszeń broni. Dodatkowo autorzy szykują miłą niespodziankę: mini-gierkę polegającą na rozszyfrowywaniu.

Mass Effect na PC trafi na półki sklepowe już w maju. Oficjalnym wydawcą gry został Electronic Arts.

Gothic 3

Czysty Gothic?

Dodał: , · Komentarzy: 5

Pamiętacie Gothic 3? Pamiętacie te wszystkie bugi i niedoróbki? Czujecie jeszcze niesmak, gdy o tym Wam przypominam?

Wielu osobom bardzo się nie spodobała fuszerka, którą odwalili twórcy gry, dlatego społeczność Gothic'a tworzy od dłuższego czasu swoje łatki, za które wiele osób jest im niezmiernie wdzięcznymi.

I tak jest i tym razem...

Konwenty

Współtwórz program II Zlotu Gothic!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jeśli chciałbyś zaprezentować na zlocie moda, zorganizować konkurs czy poprowadzić dyskusję, prześlij nam swoją propozycję na maila: program@zlot.xgame.pl.

Zgłaszając punkt programu, prześlij nam jego tytuł i opis. Daj nam również znać, czy będziesz potrzebował jakiegoś sprzętu (nagłośnienie, projektor etc.). Jeśli masz uwagi odnośnie terminu przeprowadzenia punktu programu (np. będziesz na zlocie od soboty), wyraźnie to zaznacz. Prosimy również o podanie numeru swojego telefonu komórkowego, w celu lepszego kontaktu podczas zlotu.

Zwykle na dyskusję, prezentację czy konkurs przeznaczamy 30-60 minut. W rzadkich przypadkach możemy przeznaczyć 100 minut, lecz w związku z dużą ilością zgłaszanych przez was propozycji prosimy, aby w miarę możliwości zmieścić się od 30 do 60 minut. Jeśli jednak twierdzisz, że potrzebujesz więcej czasu, dopisz to w zgłoszeniu.

Poszukujemy również osób, które poprowadziły by sesję rpg powiązaną ze światem gry Gothic. Od kandydatów oczekujemy dobrej orientacji w temacie i niezłej wyobraźni.

Age of Conan: Hyborian Adventures

Aktualizacja działu

Dodał: , · Komentarzy: 0

Zasoby Game Exe powiększyły się o kolejne artykuły z działu Age of Conan. Tym razem możecie poczytać między innymi o dwóch wierzchowcach dostępnych w grze, dwóch przeciwnikach, na których natknąć się można podczas rozgrywki, dwóch postaciach NPC oraz... tak, tak dwóch lokacjach. Kolejne aktualizacje już niebawem, a tymczasem zapraszam do przeglądania artykułów.

Dawn of Magic 2

Jak zakomunikowała firma SkyFallen Entertainment, możemy powoli zacząć się szykować, na kolejną cześć dynamicznej gry hack & slash prosto z Rosji – Dawn of Magic. Pomysł jakby nie patrzeć dość odważny, gdyż produkcja w zachodnich mediach została przyjęta bardzo chłodno i ciężko rokować jej następcy lepszego wyniku. Lecz kto wie, może wyjdzie z tego całkiem grywalna gra ? Okazje pokazania, że ludzie uczą się na błędach i do zmazania plamy po blamażu jakim była pierwsza część, będzie miała firma 1C Company, której powierzono zadanie stworzenia kontynuacji.

O szczegółach niewiele obecnie wiadomo. Prócz ponownych mglistych obietnic, że gra zostanie utrzymana w duchu takich hitów jak Diablo czy Dungeon Siege oraz zapowiedzi nowych kombosów, czarów i umiejętności, nie powiedziano tak na prawdę nic. Na dalsze informacje na temat produkcji, a także o jej ewentualnej premierze, będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Wczytywanie...