Wiedźmin

The Witcher – przeciek

Dodał: , · Komentarzy: 9

Intro wiedźmina już w sieci! Można je obejrzeć TUTAJ. Ale uwaga, filmik wkrótce może zniknąć. Sam zresztą uważam za nieuczciwe wyniesienie takiego materiału z pokazu na GC. Teraz wiele osób straci kilka "achów" po odpaleniu gry. Tym, którzy nie chcę psuć sobie przyjemności powiem, że naprawdę warto czekać.

Space Siege

Chris Taylor – człowiek który 'popełnił' SupremeCommandera i Dungeon Siege'a teraz bierze się za kolejnego arcade'owego rpga, tym razem w realiach science fiction. Space Siege bo tak owa gra będzie się nazywać będzie zapewne swoistym kontynuatorem pomysłów wykorzystanych w serii DS. Na chwilę obecną nie można niestety powiedzieć wiele więcej. Na TEJ stronie można się jedynie zapoznać z renderowanym trailerem wprowadzającym w historię jaka będzie nam zaserwowana. Opisany tytuł ukaże się w roku 2008.

Loki

Loki – premiera

Dodał: , · Komentarzy: 1

Dzisiejszego dnia na półki sklepowe w całym kraju trafiła jedna z najbardziej wyczekiwanych gier hack'n'slash tego roku – Loki.

Jak obiecuje dystrybutor spodziewać się od niej możemy przede wszystkim:

  • około 100'000 przedmiotów do zdobycia lub samodzielnego stworzenia
  • blisko 220 umiejętności do wykorzystania
  • ponad 200 przeciwników znanych z podań mitologicznych
  • prawie 200 lokacji w 4 odmiennych światach mitologicznych
  • 80 godzin gry na wybranym poziomie trudności
  • około 50 różnorodnych zadań do wykonania

Loki wydany został w polskiej wersji językowej z napisami i cenie 69, 90 zł.

Warhammer Online: Age of Reckoning

Firma Electronic Arts Mythic z dumą ogłosiła, że okrągła liczba 400 tys. graczy zapisała się, aby dołączyć do grona beta-testerów, którzy będą mieli okazje wypróbować i przetestować ich nowe dzieło – grę Warhammer Online : Age of Reckoning. To niewątpliwie ogromny sukces twórców i jest to jeden z najlepszych wyników w historii gier typu MMO. Choć z drugiej strony takie zainteresowanie nie powinno dziwić, gdyż kultowe już uniwersum Warhammer'a wciąż cieszy się wielką sympatią na całym świecie.

Co interesujące taka liczba graczy, wcale nie oznacza, że Ci którzy z niewiadomych przyczyn zaspali i nadal nie udało im się zapisać na beta-testy gry, już przegapili swoją okazje. Przeciwnie, zapisy wciąż są otwarte i jeżeli masz ochotę spróbować swoich sił oraz jesteś ciekawy co takiego interesującego prezentuje gra, że prawie pół miliona ludzi jest chętnych do jej testowania, wystarczy że udasz się pod ten adres i wyślesz swoje zgłoszenie.

Premiera gry Warhammer Online : Age of Reckoning odbędzie się w I kwartale 2008 r.

Game Exe

Wyniki ankiety

Dodał: , · Komentarzy: 0

Ogłaszamy wyniki ankiety. Pytanie brzmiało: W cRPGu największe znaczenie ma dla Ciebie... Wyniki przedstawiają się następująco:

Wyniki ankiety

Głosowało 658 osób. Zachęcamy głosowania w najnowszej ankiecie. Pytanie brzmi: W przyszłych konkursach organizowanych przez GE jako nagrody preferowałbyś...

Wiedźmin

Wiedźmin – klip "Sword of The Witcher”

Dodał: , · Komentarzy: 5

Dzisiejszego dnia zespół CD-Projekt RED, twórca "Wiedźmina", przygotował ciekawą niespodziankę dla wszystkich fanów czekających na ten najbardziej wyczekiwany tytuł roku. Z okazji zbliżającej się wielkimi krokami premiery gry, death metalowy zespół Vader, napisał i nagrał utwór "Sword of The Witcher”. Dziś odbyła się światowa premiera tego teledysku. Klip został nakręcony na zamku w Bolkowie i zawiera fragmenty filmu Tomasza Bagińskiego.

Cały teledysk można obejrzeć pod tym adresem.

Guild Wars

Guild Wars – konkurs z gram.pl

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dziś ruszył zapowiadany wielki konkurs na guildwars.gram.pl. Konkurs trwa od 5 do 7 września 2007 roku włącznie i jest ogłaszany na stronie guildwars.gram.pl oraz gram.pl. Co nie znaczy, że my o tym nie możemy informować! ;)

Wczytywanie...